В обласній олімпіаді з математики змагалися 105 учасників


Математика - обласна олімпіада-2018

21 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти олімпіадні змагання продовжив І тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якому взяло участь 105 учасників – учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.

Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності ЗІППО, привітав юних поціновувачів математики, побажав упевненості та результативності.

Ігор Король, голова журі, проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доктор фізико-математичних наук, наголосив, що олімпіада з математики – одна з найцікавіших та найскладніших. Побажав учасникам перегонів творчих здобутків та запросив на навчання до одного із кращих вишів.

Михайло Повідайчик, декан математичного факультету ДВНЗ „УжНУ”, доцент, кандидат економічних наук, та Василь Маринець, завідувач кафедри диференціальних рівнянь та математичної фізики математичного факультету ДВНЗ „УжНУ”, доктор фізико-математичних наук, професор, побажали знавцям математики – цариці наук – удосконалюватися та розвиватися.

Виступає декан математичного факультету УжНУ Михайло Повідайчик
Виступає декан математичного факультету УжНУ Михайло Повідайчик

Катерина Петечук, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, ознайомила учнів з умовами проведення олімпіади та побажала перемоги.

Віктор Орос, експерт-консультант, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій ЗІППО, Юдіт Кулін, учитель математики Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора Ужгородської міської ради Закарпатської області, побажали учасникам перемоги та гарних результатів, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як маленькі закарпатські школярі вчаться по-новому (фото)
Наступний Професор Федір Шандор про російську агресію: "Нині Україна спостерігає соціальний бумеранг"