В ОДА вручили понад 100 нагород талановитим школярам і найкращим учителям (фото)


Талановиті закарпатські діти на засіданні колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА
Талановиті закарпатські діти на засіданні колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА

Як ми вже повідомляли, 22 серпня відбулося підсумкове розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, у якому взяв участь голова ОДА Ігор Бондаренко.

На засіданні вручили 42 премії переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та 18 грошових нагород переможцям ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Преміями відзначено і 42 учителів, які навчали учнів у 2018/2019 навчальному році і здобули перемогу в інтелектуальних змаганнях.

Серед цьогорічних призерів окрему відзнаку в сумі 10 тисяч гривень було вручено бронзовому переможцю Міжнародної олімпіади з математики Олесеві Голембовському, випускнику Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.

Крім того, традиційно швейцарські годинники та ручку “Parker” було вручено двом випускникам, які склали зовнішнє незалежне оцінювання з максимальним результатом – 200 балів з навчального предмета: Валерії Кашмель, випускниці Великоберезнянської гімназії Великоберезнянської районної ради Закарпатської області, та Аделіні Федак, випускниці Великолучківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області.

Виступає Ганна Сопкова
Виступає Ганна Сопкова

Серед цьогорічних двохсотбальників і Ганна Олександрівна Федосєєва, яка отримала найвищий бал із двох предметів: хімії та біології. Вона брала участь у ЗНО для того, щоб на власному прикладі довести, що досягти високого результату реально і можливо, якщо наполегливо працювати. Їй вручили „Мудру сову” як символ прагнення реалізувати себе на шляху самовдосконалення, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Учасники засідання колегії департаменту

Нагороджений Сергій Вапнічний

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У засіданні колегії департаменту освіти і науки ОДА взяв участь Ігор Бондаренко
Наступний Репетиторка з Мукачева склала ЗНО на 200 балів