Важливо й цікаво:

В ОДА вже привітали закарпатців із завтрашнім Днем знань

Привітання з'явилося на сайті департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА.

Закарпатська ОДА

Ось повний текст вітання:

Дорогі учні, студенти! Шановні педагоги, батьки!

Відлітають у вирій журавлі, осінь розмальовує яскравими кольорами усе навколо, а шкільний дзвоник знову кличе у країну знань. І так з року в рік: 1 вересня учні, студенти поринають у цікавий і різноманітний світ, де панує культ розуму та науки, де втілюються мрії і реалізовуються задуми, а щирі, самовіддані педагоги допомагають кожному торувати свою стежку до знань, опановувати премудрості життя, пізнавати таємниці людської величі та моральних цінностей.

Напередодні Дня знань щиро вітаємо усіх членів великої освітянської родини Закарпаття. Нехай знання, що є неоціненним скарбом, який людина примножує протягом усього життя, стануть дороговказом і путівником на шляху самовдосконалення та самопізнання.

Тож бажаємо Вам, цілеспрямовані учні та студенти, успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Особливої уваги у цей день потребують першокласники. Вони починають новий етап свого життя. Віримо, що усі разом ми здолаємо всі перешкоди, і вони досягнуть омріяних навчальних висот і перемог. Нехай щастить їм на цьому шляху.

Шановні педагоги! Бажаємо у новому навчальному році впевненого руху вперед, оптимізму та віри у кожному починанні, міцного здоров’я, поваги і шани від людей, достойного визнання своєї праці.

Нехай цьогорічний першовересень у кожну родину принесе радість, мир, добробут, упевненість та сподівання на кращу долю.

З повагою
департамент освіти і науки
Закарпатської облдержадміністрації
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz