В Ужгороді дискутували журналісти щодо етики у висвітленні конфліктів


Під час дискусії
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Офіс координатора проектів ОБСЄ в Україні (медійний відділ) у рамках проекту «Розвиток в Україні журналістики з відповідним підходом до висвітлення конфліктів» (за підтримки Посольства Великобританії в Україні) 11 березня проводив регіональну дискусію з журналістами, місцевими органами влади та громадськими організаціями з теми етичного висвітлення конфлікту українськими ЗМІ.

Особливу увагу приділили проблемі вимушених переселенців, бійців АТО та їх сімей, а також неетичному висвітленню проблем населення, які мешкають у сірих зонах, пише студентка відділення журналістики Ужгородського національного університету Марія Шелельо на сайті Медіацентру УжНУ.

Розглядалися також місцеві проблеми та шляхи їх вирішення, роль місцевих ЗМІ у налагодженні діалогу між усіма сторонами громадської комунікації. Модератором зустрічі була Тетяна Котюжинська, секретар КЖЕ.

Представники різних місцевих організацій, зокрема «Закарпаття-Донбас», «Закарпатська громада» та «Неємія» акцентували увагу на пасивності журналістів, що підтверджується сухістю викладу матеріалу або навіть його відсутністю за наявності прес-релізу. Їм опонували представники ЗМІ та студенти 1-го курсу відділення журналістики УжНУ. Звітувала про свою роботу з переселенцями місцева влада, що стало приводом для дискусії.

За результатами обговорень у восьми регіонах (дискусія в Ужгороді є останньою в цій низці) у форматі круглого столу будуть розроблені рекомендації, які слугуватимуть за основу посібника з висвітлення конфліктів для працівників ЗМІ.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Як волонтери Корпусу Миру проводили тренінг для виноградівських учителів англійської (фото)
Наступний Професор УжНУ був суддею під час національного відбору міжнародних судових змагань