Важливо й цікаво:

В Ужгороді майбутніх журналістів навчали боротися із розкраданням державних коштів

В Ужгородському національному університеті для майбутніх журналістів провели тренінг із доступу до публічної інформації, повідомляє Віра Лабич на сайті Медіацентру УжНУ.

Тренери - Тетяна Бутурлакіна та Анастасія Розлуцька

Директор Центру кар’єри УжНУ Тетяна Бутурлакіна та координатор проекту «Є-дата» Анастасія Розлуцька розповіли студентам про public finance (інтеграція із системою Prozorro).

Між іншим, з-поміж 10 українських вишів роботу із порталом «Є-дата» в нашому університеті презентують найперше. Пані Розлуцька докладно  розповіла про можливості сайту, спудеї зрозуміли, як користуватися пошуком, що таке «трансакції», «розпорядники» та багато іншого. Лектор закликала журналістів ставити перед собою мету та досягати її. Зокрема й у висвітленні випадків несумлінного ставлення до державних фінансів – тільки це допоможе зупинити розкрадання коштів.

Студентів  кафедри журналістики закликали взяти участь у конкурсі «Є-розслідування», що організовує проект «Пошуково-аналітична система 007». Призовий фонд, між іншим, становить 15 000 грн.

Семінар виявився надзвичайно потрібним, адже молодь мала нагоду здобути нові навички у журналістських розслідуваннях, підвищити свій професіоналізм.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz