В Ужгороді пройшла V Міжнародна стоматологічна конференція


Міжнародна стоматологічна конференція в Ужгороді

26–27 лютого на базі Ужгородського національного університету відбулася V Міжнародна стоматологічна конференція студентів та молодих у на тему «Актуальні питання науково-практичної стоматології». Науковий форум, у роботі якого взяло участь понад 350 осіб, присвятили 10-річчю від дня створення стоматологічного факультету.

Як повідомили в Медіацентрі УжНУ, відкриття конференції відбулося в облмуздрамтеатрі. До Ужгорода з’їхалися гості з різних міст України (Київ, Львів, Вінниця, Тернопіль, Одеса), а також із-за кордону – Словаччини, Польщі, Грузії. Студенти до організації заходу долучилися не лише відповідально, а й креативно – підготували відеозапрошення.

Розпочали все урочисто – з Гімну України. Поздоровити присутніх з початком роботи завітав і ректор УжНУ Володимир Смоланка. Він підкреслив, що стоматологічний підрозділ є досить великим, адже там навчається понад 700 студентів, також він дуже динамічно розвивається. Пан ректор наголосив на практичній спрямованості конференції, яка передбачала цілу низку майстер-класів. Незважаючи на дощову погоду в місті, побажав усім учасникам теплої робочої атмосфери та продуктивної співпраці.

Наступним слово взяв гість із Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, доктор медичних наук, професор Петро Фліс. Він розповів, що в Ужгороді не вперше, але щоразу йому не вдавалося оглянути місто через брак часу. Наголосив і на важливості таких заходів для майбутніх науковців та педагогів, бо саме з такого маленького кроку часто розпочинається шлях до наукових висот та професіоналізму. Також висловив сподівання, що на всіх учасників чекає цікаве спілкування та лише приємні спогади після завершення конференції.

Декан стоматфаку Євген Костенко розповів, як відбувалося заснування факультету, коротко ознайомив присутніх з теперішніми кафедрами та їх очільниками, а також з важливими досягненнями факультету. Євген Якович бачить у студентах бачить неабиякий потенціал і зі свого боку намагається робити все можливе, аби дати їм поле для розвитку: «Ми створюємо можливості для тих, хто чогось прагне. Коли горять серця – відбувається багато речей, котрі до снаги лише молодості!».

Після урочистої частини відразу розпочався лекторій. Під час усього заходу діяла виставка стоматологічної продукції від різноманітних брендів, окремі з яких приготували невеличкі подаруночки на згадку про конференцію для її учасників.

Увечері на всіх охочих чекав вечір знайомств, організований студентами для того, аби зустрітися з колегами у справах у неофіційній атмосфері, ближче пізнати одне одного та весело провести час, адже були заплановані й міні-конкурси.

Другий день конференції було відведено секційним засіданням, під час яких проводилися і майстер-класи. Набратися досвіду можна було від Євгенія Корнійчука («Умовно-знімне протезування з опорами на імплантати»), Олексія Ізмайлова («Демонстрація виготовлення цирконієвих коронок») тощо. Закриття V Міжнародної стоматологічної конференції, оголошення її результатів та підбиття підсумків вирішили поєднати з хорошою вечірньою програмою в одному з клубів міста.

Катерина Хижняк
для Медіацентру УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Паверліфтери УжНУ вибороли шість золотих медалей чемпіонату України
Наступний Черга до мукачівських шкіл і дитсадків стане електронною