Важливо й цікаво:

В Ужгороді школу збудують на 1000 місць, а дитсадок – на 300

Першочергові кроки, необхідні для початку будівництва нової школи на 1000 місць та дитсадка для 300 діток в Ужгороді обговорили керівники профільних структурних підрозділів Ужгородської міської ради.

Нарада щодо будівництва школи в Ужгороді Нарада щодо будівництва школи в Ужгороді

На останній сесії депутати підтримали рішення побудувати освітні заклади на території колишнього підприємства з озеленення у трикутнику вулиць Загорська – Гленца – Івана Франка. Зазначалося, що вже зроблено геодезичну зйомку, управління освіти надало попередні вимоги до будівлі.

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Габор наголосив проектантам, що це повинні бути в усіх відношеннях сучасні заклади, у тому числі необхідно передбачити впровадження енергозберігаючих технологій з використанням альтернативних видів палива.

Можливо, роботи проводитимуть у кілька етапів, зокрема, були думки спочатку зробити НВК, тобто садочок і початкову школу, а згодом усе необхідне для повного комплексу середньої освіти.

Проектанти продовжать обговорювати з управлінням освіти вимоги до споруд, на основі педагогічного завдання буде сформовано технічне завдання для проектування, а відтак і будівельників. Наприклад, за сучасними нормами обов’язковою умовою є наявність басейну, кабінети фізики та хімії не можуть використовуватися як класні приміщення для проведення уроків з інших предметів тощо.

Паралельно профільний інститут розроблятиме зміни до Генплану міста, спеціалісти працюватимуть з документацією на земельну ділянку. Варіанти проектів дитсадка з візуалізацією розробники планують представити для обговорення уже приблизно через місяць.

На нараді зазначалося, що депутати висловлювали пропозиції, щоб школа була спеціалізована, з природничим, а саме ботанічним ухилом. Є ідеї на території оновити теплиці, висадити екзотичні рослини.


Читайте також: В Ужгороді на Загорській збудують школу і дитсадок
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz