Важливо й цікаво:

В Ужгороді відбувся фестиваль молодих дизайнерів “Арт-революція” (фото)

Дванадцятий фестиваль молодих дизайнерів «Арт-революція» провели в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Понад 25 молодих дизайнерів зі всієї області представили свої колекції вбрання і аксесуарів. Креативний підхід до колекцій зачарував усіх присутніх. Ведучою свята, як і останні кілька років, була відома закарпатська журналістка та авторка неповторних прикрас Лариса Липкань.

Учасники конкурсу в ПАДІЮНі

Відкрили фестиваль колекцією вихованців молодіжного центру моди «Твій стиль» «ПАДІЮНу». Серед учасників заходу були як досвідчені дизайнери, так і зовсім юні. Найменшій учасниці цьогорічної «Арт-революції», яка представила колекцію свого одягу, всього 10 років. Декілька колекцій представили і студенти Мукачівського державного університету, які вже мають досвід участі у міжнародних конкурсах молодих дизайнерів одягу в Словаччині та Хорватії.

Конкурс дизайнерів в Ужгороді

У рамках фестивалю в «ПАДІЮНі» було оголошено конкурс нестандартної фотографії «ФотоАртРеволюція». На конкурс надійшло понад 70 робіт. Кращі з них організатори показали гостям під час фестивалю на великому екрані, а фотовиставка продовжує діяти у фойє 2 поверху.

Виступ моделей у ПАДІЮНі

Крім того, доторкнутись до прекрасного могли всі відвідувачі, адже напередодні «Арт-революції» в холі «ПАДІЮНу» пройшла виставка-продаж унікальних речей, створених власноруч: кольє, браслети, заколки, найрізноманітніші аксесуари, а також вироби з лози та вишиті бісером та хрестиком великодні скатертини та серветки – все від молодих креативних закарпатських творців. Варто зазначити, що в рамках заходу дизайнери представили кілька колекцій, виконаних в народному стилі: сукні, спідниці та чарівні сорочки. Авторки переконують: народні традиції – це те, що нас завжди супроводжує і що ми повинні берегти і популяризувати. А приємним бонусом для всіх гостей стала нова постановка номеру від студії сучасного танцю «БЛІЦ».

Маленькі моделі в ПАДІЮНі

На завершення організатори вручили всім учасникам дипломи та подяки за участь в фестивалі. Як зазначила керівник проекту «Арт-революція» Маргарита Сойнова, щороку у фестивалі бере участь дедалі більше учасників, а це свідчить про те, що на Закарпатті є чимало талановитих молодих людей, які творять і діляться своїми творіннями.

Арт-революція в ПАДІЮНі

Всі учасники фесту отримали подарунки від партнера заходу – Ужгородської швейної фабрики, повідомили на сайті “ПАДІЮНу“.

ПАДІЮН - конкурс дизайнерів, модельєрів в Ужгороді
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz