В Ужгороді відбувся конкурс “Кращий студент Закарпаття-2017” (фото)


Найкращі студенти Закарпаття - 2017
Найкращі студенти Закарпаття - 2017
Рейтинг публікації:
Голосів: 0
Восьмеро номінантів – і лише одна перемога, за яку точилася серйозна боротьба. 30 листопада Ужгород обирав кращого студента Закарпаття – 2017. Молодь демонструвала себе й свої таланти, а суворе журі визначало, хто ж стане цьогорічним переможцем.

Попередньо учасники пройшли конкурсний відбір, і до фіналу дійшли найкращі, серед яких і кілька студентів УжНУ.

Молодь представляла себе за допомогою відеоролика чи презентації, відтак демонструвала свої таланти: студенти проявили свої співочі, танцювальні й акторські здібності. Багатьом допомогли однокурсники чи друзі у виконанні хореографічних постановок, музичного супроводу тощо.

Анастасія Ковалів
Анастасія Ковалів

Після виступу з кожним учасником ведучі проводили таке собі інтерв’ю. Так, приміром, глядачі дізналися, що Павло Компанієць «…все життя тяжів до високого, тому переїхав з Вінниці ближче до гір», а Олена Твардовськауміє відкривати ліктем банку з томатами – цього її навчили в гуртожитку; Тетяна Конюкколись порвала мамині босоніжки і «відремонтувала» їх жувальною гумкою, а Надія Піскор любить випробовувати себе на міцність ситуаціями, у яких ще не була (як конкурс «Кращий студент»).

Інтрига трималася до кінця, а в залі вирували емоції. Кожен член журі озвучив ім’я власного фаворита. За результатами голосування перемогла наймолодша учасниця – 15-річна Анастасія Ковалів, студентка природничо-гуманітарного коледжу УжНУ.

Команда філфаку УжНУ

Павло Компанієць
Павло Компанієць

Дівчина підкорила журі авторським твором на тему Голодомору – його написала на основі розповідей свого дідуся, який пережив ті страшні часи. Переможниця представлятиме Закарпаття на конкурсі «Кращий студент України».

Організатори заходу – Студреспубліка Закарпаття, Закарпатська ліга КВН, Корпорація свят «Не Понял» за підтримки Департаменту освіти і науки та Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА.

Олена Твардовська
Олена Твардовська
Катерина Глюдзик
Катерина Глюдзик

Ксенія Шокіна
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На Закарпатті обрали керівництво студентської ради при ОДА
Наступний На Закарпатті обрали президента учнівського парламенту