В Ужгороді засідала колегія управління освіти


Наталія Мухомедьянова

27 березня в актовій залі УЗОШ І-ІІІ ст.№10 з угорською мовою навчання відбулося засідання колегії управління освіти Ужгородської міської ради, на якому були присутні керівники закладів освіти міста.

На засіданні розглянули такі питання:

  • Про виконання плану заходів щодо реалізації в закладах освіти міста Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року (доповідала — Шляхта Н.І.).
  • Про діяльність ІРЦ щодо розвитку пізнавальних компетентностей дітей з особливими освітніми потребами (доповідала — Кремінська І.М.).
  • Про хід виконання рішення колегії управління освіти 29.08.2018 року «Підсумки проведення ЗНО-2018». Про підготовку та проведення державної атестації, зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників закладів освіти у 2019 році. впровадження інклюзивноі освіти в закладах освіти м.Ужгород (доповідала — Шварц О.Г.).
  • Різне (доповідали Кирик В.М., Даньків І.З.).

Колегія управління освіти Ужгородської міськради

Начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова доповнила і підсумувала усе вищесказане, відповіла на запитання та обговорила з керівниками закладів освіти нагальні питання господарської та навчальної діяльності закладів, повідомили в управлінні освіти Ужгородської міськради.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгородському торговельно-економічному інституті обрали ректора (фото)
Наступний Лілія Гриневич відвідала на Закарпатті мовний табір (фото)