В Ужгороді заступникам директорів шкіл розповіли про Героїв Небесної сотні


Юрій Світлик розказує про революцію
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

17 лютого на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч, на якій спогадами про події на Майдані поділився один із організаторів Революції Гідності на Закарпатті Юрій Світлик.

Учасники зустрічі – заступники директорів шкіл з виховної роботи, слухачі курсів підвищення кваліфікації, слухали розповідь нашого земляка, активного громадського та політичного діяча.

Юрій Світлик наголосив, що революційні події перевернули спосіб мислення, життя, змінили не лише Україну, а й виважене і спокійне життя Європи. Усе суспільство в вічному боргу перед Героями. Кров, яка пролилася на Майдані, навчила нашу націю цінувати суверенітет та незалежність. Перемогу здобуто ціною сотні людських життів.

„Вони дивляться сьогодні на нас із небес і ми повинні продовжити їхню справу і довести її до кінця” – наголосив Юрій Світлик.

Організатор революції розповів і про свою роботу під час буремних подій, згадав інших побратимів-краян, наголосивши, що лише злагоджені, рішучі та спільні дії учасників допомогли вистояти та перемогти, повідомили в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На Закарпатті реалізують програму "Україна speaking"
Наступний Біля кордону з Угорщиною збудують ще одну школу