Важливо й цікаво:

В Ужгороді заступникам директорів шкіл розповіли про Героїв Небесної сотні

17 лютого на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч, на якій спогадами про події на Майдані поділився один із організаторів Революції Гідності на Закарпатті Юрій Світлик.

Юрій Світлик розказує про революцію

Учасники зустрічі – заступники директорів шкіл з виховної роботи, слухачі курсів підвищення кваліфікації, слухали розповідь нашого земляка, активного громадського та політичного діяча.

Юрій Світлик наголосив, що революційні події перевернули спосіб мислення, життя, змінили не лише Україну, а й виважене і спокійне життя Європи. Усе суспільство в вічному боргу перед Героями. Кров, яка пролилася на Майдані, навчила нашу націю цінувати суверенітет та незалежність. Перемогу здобуто ціною сотні людських життів.

„Вони дивляться сьогодні на нас із небес і ми повинні продовжити їхню справу і довести її до кінця” – наголосив Юрій Світлик.

Організатор революції розповів і про свою роботу під час буремних подій, згадав інших побратимів-краян, наголосивши, що лише злагоджені, рішучі та спільні дії учасників допомогли вистояти та перемогти, повідомили в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz