В Ужгородському інклюзивно-ресурсному центрі провели діагностику вже майже півсотні дітей


Андріїв в інклюзивно-ресурсному центрі

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв побував в Інклюзивно-ресурсному центрі для дітей з особливими освітніми потребами на вулиці 8 Березня, 46, поспілкувався з педагогами.

Про це повідомили в газеті “Ужгород”.

За словами керівниці Центру Ірини Кремінської, наразі провели діагностику, під час якої педагоги визначають рівень інтелектуального, мовного та фізичного розвитку, 47 дітей. На кожну дитину розробляється програма з висновками, і батьки передають ці висновки у дитсадки чи школи, які відвідують діти, а там складаються навчальні плани на кожну дитину. У Центрі займаються з дітьми, які не відвідують навчальних закладів, – щодня там буває 10-15 дітей.

Ірина Кремінська розповіла, що Центр забезпечує корекційний супровід усіх дітей, щодо яких звертаються, і заклад потребує кваліфікованих кадрів: логопедів, сурдо-, тифло- та олігофренопедагогів – конкурс на вакантні посади відкритий.

Після відвідин Інклюзивно-ресурсного центру Богдан Андріїв поспілкувався з вихованцями медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» і передав їм квитки на циркову виставу.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді до 1 класу зарахували 1753 дітей. Вільні місця ще є
Наступний Представники УжНУ взяли участь у ІХ Міжнародному конгресі україністів