В Ужгородському коледжі культури і мистецтв провели обласний семінар-практикум


Під час семінару в Ужгородському коледжі культури і мистецтв

10 листопада 2016 року в Ужгородському коледжі культури і мистецтв відбувся обласний семінар-практикум районних методичних центрів та сільських клубних установ на тему: «Традиційне та модерне в діяльності сучасного працівника культури».

Семінар-практикум підготували викладачі циклової комісії «Менеджмент соціокультурної діяльності» за підтримки управління культури облдержадміністрації та обласного організаційно-методичного центру культури. На заході було присутньо 63 працівники культури.

Відкрила семінар директор Ужгородського коледжу культури і мистецтв Шетеля Н.І.

Перед присутніми виступила головний спеціаліст управління культури ОДА Мендель С.В.

На семінарі-практикумі розглядалися актуальні проблеми в діяльності сучасного працівника культури, пов’язані з підготовкою нових програм у сфері менеджменту соціокультурної сфери, а також підготовка студентів до роботи в закладах культури, клубних працівників, їх діяльність в задоволенні соціально-культурних потреб та ініціатив громадян засобами культурно-дозвіллєвої діяльності, нові підходи і старі традиції.

Волонтер, керівник громадської організації «Патріот» Павло Томашович Форкош на високому професійному рівні провів «Майстер-клас з вибору інформації для підбору клубних форм роботи».

Окрім того на семінарі розглядалися питання: «Інноваційні форми і методи роботи закладів культури», «Методи активізації глядачів до початку заходу, під час проведення та після заходу», «Задоволення соціально-культурних потреб та ініціатив громадян засобами КДД», демонстрація патріотичного відео «Вб’ємо ворога в собі» підготовлені викладачами-методистами Кучмаш В.О., Кордобан І.Ю., Ухач Л.І., викладачем вищої категорії, заслуженим працівником культури України Сівак Є.М.

Для всіх керівників районних методичних центрів культури були роздані папки з методичними матеріалами, сценаріями, рекомендаціями КДД.

Директор обласного організаційно-методичного центру культури Дрогальчук Г.В. підбила підсумки обласного огляду-конкурсу клубних установ.

Для всіх присутніх учасників семінару, викладачів і студентів коледжу культури і мистецтв був представлений захід «Вам відпочинок тільки сниться» до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Захід підготували студенти під керівництвом викладача-методиста Ухач Л.І.

Голова циклової комісії «Менеджмент соціокультурної діяльності» підбила підсумки семінару-практикуму, подякувала всім учасникам за підготовку і участь у ньому.

Є.М.Сівак,
голова циклової комісії «Менеджмент соціокультурної діяльності»
Ужгородського коледжу культури і мистецтв,
заслужений працівник культури України

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній "Тиса-1" провела акцію з популяризації читання серед школярів (відео)
Наступний Ужгородські гімназисти через потужний телескоп спостерігали за Супермісяцем (фото)