В Ужгородському торговельно-економічному коледжі креативно викладають складні навчальні дисципліни (фото)


В Ужгородському торговельно-економічному коледжі креативно ставляться до вивчення хімії
В Ужгородському торговельно-економічному коледжі креативно ставляться до вивчення хімії

14 червня 2016 року в Ужгородському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася виставка креативних студентських робіт з дисципліни «Органічна хімія». Студенти  втілили набуті знання зі спецхімії у свої твори. Кожен зі студентів запропонував індивідуальну спроектовану або сконструйовану шарострижневу модель органічної речовини і назвав її за міжнародною номенклатурою UIPAC.

Ініціатором та організатором виставки була викладач спецхімії Еріка Огарь. Вона зазначила, що система креативної хімічної освіти спрямована на формування творчого мислення студентів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, які мають першорядне значення для оволодіння знаннями і вміннями в різних галузях науки.

Модель зі спецхімії в УТЕК КНТЕУ

У суспільстві виникає потреба в особистостях, здатних до самореалізації, до саморозвитку, у людях, які мають нестандартне мислення і можуть внести нову якість у соціальне життя і у виробництво.

Модель зі спецхімії в УТЕК КНТЕУ

Зокрема, майбутні спеціалісти у сфері виробництва харчової продукції повинні логічно і критично мислити, орієнтуватися у класифікації, будові та властивостях великої кількості органічних сполук, що входять до складу  продуктів харчування, використовувати досягнення сучасної хімії в технологічних процесах, харчових виробництв та технології приготування їжі.

Модель зі спецхімії в УТЕК КНТЕУ

Студентські роботи дивували різноманіттям: проектування моделей органічних сполук у 3D форматі, вишивка, рухомі обертові механізми, страви-трансформери із зображенням органічних речовин, хімічні прикраси та ряд інших.

Модель зі спецхімії в УТЕК КНТЕУ

Така форма роботи була для студентів новою і несподіваною. Вони переконалися, що навіть такі складні дисципліни, як спецхімія, можна вивчати весело і креативно.

Еріка Огарь,
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські студенти побувають у таборі з водних видів спорту у Словаччині
Наступний Директорів мукачівських шкіл призначатимуть по-новому (документ)