В Ужгородському торговельно-економічному коледжі відбувся конкурс творчих студентських робіт з органічної хімії


Студенти УТЕК КНТЕУ - учасники конкурсу

В Ужгородському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся конкурс креативних студентських робіт з органічної хімії.

Студенти  втілили набуті знання зі спецхімії у свої творчі роботи. Кожен запропонував індивідуальну спроектовану або сконструйовану шарострижневу модель органічної речовини і назвав її за міжнародною номенклатурою UIPAC.

Ініціатором та організатором конкурсу була викладач спецхімії Еріка Огарь. Студентам  наголосили, що система креативної хімічної освіти спрямована на формування їх творчого мислення, розвиток інтелектуальних здібностей.

Еріка ОгарьСтудентські роботи дивували різноманіттям: проектування моделей органічних сполук у 3D форматі, вишивка, рухомі обертові механізми, страви-трансформери із зображенням органічних речовин, хімічні прикраси та ряд інших.

У коледжі щороку проходять такі конкурси. Кожного разу студенти демонструють неабияку креативність та винахідливість. Конкурс показав юнакам та дівчатам, що навіть такі складні дисципліни, як спецхімія, можна вивчати весело і цікаво.

Еріка Огарь,
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачеві відбувся профорієнтаційний фестиваль "Місто майстрів" (фото)
Наступний ЗНО з історії України на Закарпатті складали понад 6,5 тисяч учасників