В УжНУ функціонуватиме гурток із робототехніки


Учасники гуртка із робототехніки УжНУ
Учасники гуртка із робототехніки в УжНУ
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

На математичному факультеті УжНУ функціонуватиме гурток із робототехніки. Невдовзі тутешні студенти зможуть вивчати особливості програмування роботів. Таку ініціативу висунув доцент кафедри системного аналізу та теорії оптимізації Андрій Брила, який також є викладачем Guru IT School (компанія «THINKMOBILES»). Плани майбутніх занять окреслили 15 лютого на зустрічі з молоддю.

Першим до вихованців звернувся декан Михайло Повідайчик, закликавши долучитися до корисної програми. Відтак представниця «THINKMOBILES» Віталія Рогаченко розповіла про роботу компанії: «Наша спеціалізація – створення мобільних додатків, комп’ютерних ігор. Пропонуємо студентам із математичними здібностями опанувати програмування, пройти курс із робототехніки». Гостя також повідомила про перспективи роботи, розвиток IT-сфери на Закарпатті.

«Робототехніка цікава тим, що дозволяє вийти за межі реальності. Мета пропонованого курсу – дати студентам корисний досвід. За попереднім планом, юнаки і дівчата навчатимуться в 2 етапи: теоретично й безпосередньо на практиці. Завершальним проектом стане змагання між учасниками. У задумі також – видача сертифікатів про проходження курсу», – зауважив Андрій Брила.

Студентів зацікавила пропозиція освоїти навички програмування роботів, адже така робота стає дедалі перспективнішою й популярнішою в нашому краї. Бажаємо продуктивної праці!

Ольга Брайлян,
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній У ПАДІЮНі діє виставка світлин юного фотографа Дениса Глушка
Наступний Відбулося нагородження переможців конкурсу „Учитель року – 2017” (фото)