Вдосконалити свої знання із програмування та перевірити їх на практиці, віднедавна можна в УжНУ на гуртку з основ роботизованих систем та програмування. Він діє в рамках співпраці математичного факультету із Закарпатським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Про навчальний курс розповдає керівник гуртка, кандидат фізико-математичних наук, доцент Андрій Брила:

«Цей курс містить дві складові: вивчення основ програмування та вивчення основ робототехніки. Метою курсу є вивчення основ програмування та його практичного застосування для управління електронними роботизованими системами. Протягом курсу вивчення мови програмування Python кожна із тем супроводжується наочними прикладами застосування відповідних програмних структур для розробки елементів управління роботизованими системи».

Заняття з робототехніки в УжНУ
Заняття з робототехніки в УжНУ

Безпосередньо результатами проходження курсу є  вивчення основ алгоритмізації та набуття навичок у розробці алгоритмів, знайомство з мовою програмування Python та набуття навичок використання її основних структур при розв’язанні задач практичного спрямування.  Також в гуртку школярі знайомляться з базовими принципами побудови та основними прийомами управління електронними роботизованими системами.

Учні вивчають основи програмування й робототехніку
Учні вивчають основи програмування й робототехніку

Участь в гуртку в можуть прийняти школярі, для цього достатньо подати заяву в Закарпатський центр  науково-технічної творчості учнівської молоді. Заняття йдуть по вихідних – в суботу о 10.00 та неділю о 14.00.

Нагадаємо: СТАРШОКЛАСНИКИ З ВИНОГРАДІВЩИНИ СТВОРИЛИ ПРИЛАД ДЛЯ “РОЗУМНОГО” КЕРУВАННЯ БУДИНКОМ

Андрій Брила проводить заняття
Андрій Брила проводить заняття

Джерело: сайт УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Порошенко присвоїв закарпатським педагогам звання "заслужених"
Наступний Як ужгородські студенти змагалися до Дня Збройних Сил України (фото)