В УжНУ проведуть конкурс стартапів


Студенти факультету інформаційних технологій УжНУ на міжнародній олімпіаді з інформатики

З 16 квітня студентською олімпіадою з програмування стартує Тиждень інформатики в Ужгородському університеті. Наразі триває реєстрація учасників олімпіади, тож поспішайте засвідчити свої наміри!

У рамках Тижня організатори планують низку заходів: конкурс відеороликів, кубок факультету з футболу, боґрач-фест, командний турнір CS:GO та інші. Родзинкою стане науково-практична конференція «Інноваційні стартапи як рушійна сила нової економічної системи» (про деталі можна довідатися тут), повідомили у Медіацентрі УжНУ.

Учасником конференції може стати будь-яка особа, яка цікавиться інноваційними стартапами, їх створенням, просуванням та впровадженням у життя. Запрошують студентів УСІХ факультетів, учасників ІТ-ком’юніті Закарпаття та всіх охочих. У рамках конференції планується також виставка-конкурс «STARTUP VILLAGE».

Конкурс стартапів відбуватиметься у два етапи – 20 та 21 квітня. Першого дня учасники представлятимуть свої стартапи у вигляді стендових виступів та демонстрації моделей (кожен отримає попередню оцінку журі). До фіналу (другий день) вийдуть найкращі стартапи, які боротимуться за головний приз.

STARTUP VILLAGE є відкритим майданчиком. Узяти в ньому участь можуть особи (чи група осіб), готові представити свій стартап. До участі запрошуються проекти, не пов’язані фінансовими зобов’язаннями з третіми особами.

Учасники матимуть змогу послухати цікаві лекції визнаних фахівців у цій сфері. Першою буде доповідь відомого програміста, випускника факультету інформаційних технологій Олександра Стойковича прямим відеозв’язком із Сан-Франциско. До слова, він виступатиме, коли у Західній півкулі буде ніч.

Чекаємо на вас! Більш детальну інформацію дізнавайтеся тут.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін УжНУ, доцента Олександра Лавера

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній П'ятьом закарпатським студентам призначили стипендії Президента України
Наступний На зустрічі випускників Закарпатського угорського інституту виступив гурт «United» (фото)