В УжНУ провели День відкритих дверей (фото)


Учні з Мукачева на дні відкритих дверей в УжНУ

Сьогодні в Ужгородському національному університеті відбувся День відкритих дверей, на який учні й освітяни з Мукачева.

Вони зустрілися з керівництвом університету, відвідали музеї, ознайомилися з факультетами вишу.

Розпочався День відкритих дверей зустріччю керівництва університету з директорами закладів середньої освіти Мукачева. На зустрічі були присутні ректор УжНУ Володимир Смоланка, перший проректор Олександр Сливка, проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець–Андялошій.

Представники факультетів УжНУ
У фойє університету учнів зустріли студенти – представники факультетів

В ході розмови обговорили проблемні питання в розвитку середньої та вищої освіти, особливості вступної кампанії та профорієнтаційної роботи. Ректор Володимир Смоланка ознайомив присутніх з перспективами розвитку  університету, наголосив, що за останні роки УжНУ впевнено займає вищі позиції у міжнародних рейтингах вишів.

«Ми вже три роки поспіль проводимо подібні зустрічі для випускників ужгородських шкіл, а цього року –  вперше для випускників навчальних закладів Мукачева. До нас приїхало більше 250 випускників, вчителі, директори шкіл. Мета – ознайомити нашу молодь з можливостями Ужгородського національного університету. Вони подивляться, як виглядає наш виш, хто в ньому викладає, які є факультети. Крім цього, випускники дізнаються більше  про   можливості для дозвілля, які насправді є дуже широкими» – розповів про подію ректор УжНУ Володимир Смоланка.

Біля ректорату УжНУ
Біля ректорату УжНУ

На загальній зустрічі з випускниками шкіл Володимир Смоланка розповів про можливості, які надає вступ до УжНУ, зокрема й у плані стажування та семестрового навчання за кордоном, організації якісного студентського дозвілля та можливостей ефективного працевлаштування, які мають студенти УжНУ. Також ректор вручив запрошення на навчання до Ужгородського національного університету кращим школярам Мукачева.

Керівництво УжНУ й Мукачівського відділу освіти
Керівництво УжНУ й Мукачівського відділу освіти

Начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець–Андялошій, виступаючи перед учасниками зустрічі, зазначила:

«Щиро дякую за організацію цієї приємної події, дуже добре, що ми маємо таку співпрацю з УжНУ. Наразі це наша перша зустріч у подібному форматі, і вважаю, що її слід продовжувати, щоб кращі випускники Мукачева поступали до кращого університету Закарпаття».

Учні з ректором УжНУ професором Володимиром Смоланкою
Учні з ректором УжНУ професором Володимиром Смоланкою

Проректор Ігор Король ознайомив випускників зі структурою університету, факультетами та спеціальностями, на які поступатимуть абітурієнти у 2019 році. Також він розповів про організацію студентського дозвілля в УжНУ, діяльність міжнародних освітніх програм, діяльність підготовчих курсів університету.

Після зустрічі в ректораті випускники відвідали «Дні відкритих дверей» окремих факультетів та українсько-угорського навчально-наукового інституту, повідомили в УжНУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На юрфаку УжНУ провели антикорупційну інтелектуальну гру
Наступний Ужгородські викладачі провели тримісячні безкоштовні курси з програмування для школярів