Важливо й цікаво:

В УжНУ реорганізували кілька підрозділів

22 червня на засіданні Вченої ради УжНУ ректор Володимир Смоланка повідомив про внесення змін до організаційної структури університету.

УжНУ-2016 Ужгородський національний університет

Зокрема, перейменовано кафедру мікробіології, вірусології та імунології з курсом інфекційних хвороб медфаку на кафедру мікробіології, вірусології та епідеміології з/к інфекційних хвороб.

Володимир Смоланка, ректор УжНУ

Володимир Смоланка

«Для вдосконалення структури нашого університету й підвищення ефективності координації підрозділів запропоновано два рішення. Перше — створення Центру гуманітарно-виховної роботи, профорієнтації та працевлаштування. Друге — реорганізація навчально-методичного відділу та відділу моніторингу якості освіти і створення на їх базі навчальної частини», – зауважив Володимир Смоланка.

Тож до складу навчальної частини тепер входять 4 відділи: студентський; планування, організації та контролю освітнього процесу; моніторингу якості освіти, методичного та інформаційного забезпечення; ліцензування та акредитації.

Також на засіданні перший проректор Олександр Сливка інформував про запровадження експерименту з надання права самоврядності структурним підрозділам, повідомили в Медіацентрі УжНУ.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz