В УжНУ відзначили день філологічного факультету


День філологічного факультету в УжНУ
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Яким буде філфак, його студенти та викладачі через 70 років, тобто 2086-го? Про це розмірковували філфаківці на Дні факультету 26 травня. Дивували правдивими жартами, вишуканими танцями та космічними ідеями.

За словами ведучого з майбутнього Олександра Курти, таку подорож у часі вибрали не випадково: спробували уявити, яким буде сімдесятирічний нині філфак ще через 70 років. Вітання від декана філологічного факультету теж було незвичним – міжгалактичне відеовключення з майбутнього, у якому Галина Шумицька запевнила, що до 2086 року надзвичайної важливості набуде мова як визначник усього, а також побажала студентам вчитися мистецтва малих кроків.

Кожне відділення факультету фантазувало про майбутнє по-своєму. Так, україністів розподіляла на майбутніх мовознавців та літературознавців чарівна шапочка з Хоґвардса.

Словакісти й богемісти змоделювали сцену приїзду словацьких студентів до УжНУ на практику, адже виш стане таким європейським, що й іноземці тут будуть масово навчатися – не лиш практику проходити.

Русисти міркували, якими будуть їх студенти в майбутньому. А наприкінці виступу привітали свого улюбленого викладача Івана Михайловича Сенька з Днем народження.

Журналісти, як творці інформаційно-комунікаційного простору, пробували уявити, якими будуть їх пари в майбутньому, обігрували селфі-побачення молоді, фантазували, якою може бути ситуація, коли в групі один студент, а на факультеті єдиний викладач – лектор, декан, та ще й мама в одній особі.

Проте й у 2086 році з моди не вийшли конкурси: ведучий спільно з жартівником та фокусником Владиславом Чижичем провели співочий конкурс – дівчата мали народними та сучасними піснями позалицятися до викладача.

Вони так захопилися, що навіть виконали на біс авторську пісню. А за правильні відповіді під час вікторини розіграли міні-путівки на Студреспубліку-2016.

Зрештою, склалося враження, що за 70 років мало що зміниться. Чи йшлося, може, про теперішнє, проте злегка завуальоване? Рекламники та піарники приховано й відкрито рекламували свої професійні можливості й хобі викладачів тощо.

До речі, своє хобі гарно продемонструвала ще вранці студентка-україністка Тетяна Лемак, яка разом з однокурсницями прикрасила власноруч виготовленими квітами поверх рідного факультету.

Запрошені гості – студія танцю «Жасмин» з фітнес-залу «Bubble Fit» та студентський театр історичного танцю «Тартан» – в реальному часі дивували східними та середньовічними танцями, а дівчати з команди КВК «В комі» викликали сміх крізь сльози часом аж гострими жартами про університетську дійсність.

Наприкінці вечора організатори подарували студентам справді гарячий сюрприз – вогняне шоу від театру вогню «Night Light».

Іванка Когутич, Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Студенти військової кафедри УжНУ виконували бойові завдання військового комісара
Наступний Інформатики УжНУ провели профорієнтаційну роботу на Рахівщині та в Хусті