Відбулася колегія департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА


Закарпатська ОДА
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

16 березня відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації.

На цьому засіданні підбили перші підсумки експерименту з упровадження нового Державного стандарту початкової освіти та визначили наступні завдання із запровадження Концепції „Нова українська школа”( із презентаціями можна ознайомитися на сайті департаменту за покликаннями: 1234), розглянули питання „Про модернізацію матеріально-технічної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти як один із чинників якісної підготовки кваліфікованих робітників” (детальніше у презентації на сайті департаменту ОДА).

За результатами вивчення на місцях та інформацією, наданою місцевими органами управління освітою, обговорено питання про створення належних умов для забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до місць навчання, роботи та додому.

Розглянуто й питання про виконання бюджетних програм у 2017 році та вжиття заходів для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2018 році, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній В УжНУ обговорили Празьку весну 1968 року
Наступний В Ужгороді знову оголосили конкурс на вакансію завідувача ДНЗ № 8