Відбулося останнє в цьому році засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації


Колегія департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

15 грудня відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. До уваги присутніх керівників місцевих органів управління освітою, директорів професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування було запропоновано питання про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у професійно-технічних навчальних закладах, про реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни й раціональне використання коштів місцевими органами управління освітою та навчальними закладами обласного підпорядкування у 2016 році.

Кожне з питань упродовж вересня-листопада було вивчено працівниками департаменту освіти і науки облдержадміністрації і за підсумками обговорення під час колегії прийнято узгоджені та виважені рішення. Їх виконання, з одного боку, мало б усунути виявлені в ході перевірок недоліки, а з іншого – сприяти популяризації кращого перспективного педагогічного досвіду за окремими напрямами діяльності навчально-виховного процесу.

Вкотре було наголошено, що в освітній галузі другорядних питань немає: всі вони спрямовані на збереження життя і здоров’я дітей, на виховання і навчання їх, підготовку до майбутнього самостійного життя.

Незаперечним залишається твердження, що від кожного з численної когорти працівників освітньої галузі залежить, в яких умовах здобуватимуть освіту учні, який багаж знань отримають і якими громадянами України стануть.

Рішенням колегії також було затверджено План роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації, що визначає основні завдання, над розв’язанням яких працюватимуть освітяни області у 2017 році, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній МОН розмістило недостовірну інформацію про УжНУ на сайті для іноземних абітурієнтів (ОНОВЛЕНО)
Наступний Наступного тижня МОН передасть для закарпатських шкіл 885 комп'ютерів