Відбулося останнє в цьому році засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації


Колегія департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА

15 грудня відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. До уваги присутніх керівників місцевих органів управління освітою, директорів професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування було запропоновано питання про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у професійно-технічних навчальних закладах, про реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни й раціональне використання коштів місцевими органами управління освітою та навчальними закладами обласного підпорядкування у 2016 році.

Кожне з питань упродовж вересня-листопада було вивчено працівниками департаменту освіти і науки облдержадміністрації і за підсумками обговорення під час колегії прийнято узгоджені та виважені рішення. Їх виконання, з одного боку, мало б усунути виявлені в ході перевірок недоліки, а з іншого – сприяти популяризації кращого перспективного педагогічного досвіду за окремими напрямами діяльності навчально-виховного процесу.

Вкотре було наголошено, що в освітній галузі другорядних питань немає: всі вони спрямовані на збереження життя і здоров’я дітей, на виховання і навчання їх, підготовку до майбутнього самостійного життя.

Незаперечним залишається твердження, що від кожного з численної когорти працівників освітньої галузі залежить, в яких умовах здобуватимуть освіту учні, який багаж знань отримають і якими громадянами України стануть.

Рішенням колегії також було затверджено План роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації, що визначає основні завдання, над розв’язанням яких працюватимуть освітяни області у 2017 році, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МОН розмістило недостовірну інформацію про УжНУ на сайті для іноземних абітурієнтів (ОНОВЛЕНО)
Наступний Наступного тижня МОН передасть для закарпатських шкіл 885 комп'ютерів