Важливо й цікаво:

Відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Мої права”

1 червня в Закарпатській обласній державній адміністрації відбулося відкриття виставки шкільних малюнків та урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Мої права",  який традиційно проводиться у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Учасники конкурсу Учасники конкурсу "Мої права" на Закарпатті

Конкурс проводився Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області, департаментом освіти і науки та управлінням культури Закарпатської ОДА. До підтримки заходу долучився також юридичний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Цього року до участі в конкурсі надійшло понад 100 індивідуальних конкурсних робіт.

За підсумками регіонального етапу конкурсу шкільних малюнків «Мої права», у Закарпатській області, у номінації «Старша група», «Індивідуальна робота» І місце здобула Штибель Наталія, вихованка гуртка „Таємниці пензля” студії образотворчого мистецтва ім. З.Баконія  Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Крім основних подарунків, дітей нагородили й спеціальними призами від юридичного факультету Ужгородського національного університету. Спецприз отримала Велика Катерина, вихованка гуртка „Таємниці пензля” ( керівник – Стецюк А.П.).

11 червня 2016 року в м. Києві за участі Міністра юстиції України Павла Петренка відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права». Загалом участь у конкурсі узяли більш як три тисячі дітей з усієї країни. У нагородженні взяли участь 40 переможців. За підсумками конкурсу, малюнок вихованки Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» Наталії Штибель здобув І місце у номінації “Старша група”,  “Індивідуальна робота”.

Всі переможці отримали дипломи та подарунки від спонсорів проекту. А в кінці церемонії всіх учасників, що завітали з усіх куточків нашої країни чекала цікава тригодинна екскурсія столицею.
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz