Восьмикласник із Закарпаття виборов срібло на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики


Олег Навер, Артем Фомюк, Валентин Мельник, Андрій Вороной, Ігор Пилаєв
Олег Навер, Артем Фомюк, Валентин Мельник, Андрій Вороной, Ігор Пилаєв
Учень 8-го класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Олег Навер продовжив приємну для Закарпаття традицію – щороку привозити призові місця з міжнародних змагань з інформатики, повідомив Медіацентр УжНУ.

Нагадаємо, торік Адальберт Макарович виборов бронзову медаль у Японії на Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики, а два роки тому – Станіслав Томаш завоював срібло в Ірані на такому ж змаганні.

Збірна України
Збірна України
Олег Навер
Олег Навер

Європейську юніорську олімпіаду з інформатики приймало словенське місто Марібор. Нашу команду на змаганні очолював досвідчений фахівець Валентин Мельник, який підготував десятки призерів міжнародних змагань, та переможниця минулорічної Європейської юніорської олімпіади з інформатики – чарівна Софійка Мельник. Приємно відзначити, що всі учасники збірної України повернулися з медалями: Артем Фомюк із Хмельницького (тренер — Андрій Попик) виборов золото, Ігор Пилаєв – срібло, Андрій Вороной – бронзу (останні двоє – з Харкова, тренер − Микола Арзубов). Серед 24 країн Європи в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце. Спонсорами поїздки виступили − ІТ-компанія Ring Ukraine та фонд Botan Investments.

На відпочинку
На відпочинку

Підготовкою Олега Навера займалися фахівці Ужгородського національного університету – викладач Сергій Вапнічний та доцент Олександр Міца, а в минулі роки учнів і студентів до олімпіад готував іще один представник факультету інформаційних технологій – Сергій Оришич. Досягнення юних закарпатців свідчать про те, що на факультеті інформаційних технологій УжНУ сформувалася потужна школа з підготовки юних програмістів до змагань найвищого рівня.

Під час змагання
Під час змагання
Під час змагання
Під час змагання
На нагородженні
На нагородженні

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній УжНУ оприлюднив програму святкування Дня знань
Наступний В Ужгороді засідала колегія управління освіти