Восьмикласник із Закарпаття виборов срібло на Європейській юніорській олімпіаді з інформатики


Олег Навер, Артем Фомюк, Валентин Мельник, Андрій Вороной, Ігор Пилаєв
Олег Навер, Артем Фомюк, Валентин Мельник, Андрій Вороной, Ігор Пилаєв
Рейтинг публікації:
Голосів: 1
Учень 8-го класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Олег Навер продовжив приємну для Закарпаття традицію – щороку привозити призові місця з міжнародних змагань з інформатики, повідомив Медіацентр УжНУ.

Нагадаємо, торік Адальберт Макарович виборов бронзову медаль у Японії на Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики, а два роки тому – Станіслав Томаш завоював срібло в Ірані на такому ж змаганні.

Збірна України
Збірна України
Олег Навер
Олег Навер

Європейську юніорську олімпіаду з інформатики приймало словенське місто Марібор. Нашу команду на змаганні очолював досвідчений фахівець Валентин Мельник, який підготував десятки призерів міжнародних змагань, та переможниця минулорічної Європейської юніорської олімпіади з інформатики – чарівна Софійка Мельник. Приємно відзначити, що всі учасники збірної України повернулися з медалями: Артем Фомюк із Хмельницького (тренер — Андрій Попик) виборов золото, Ігор Пилаєв – срібло, Андрій Вороной – бронзу (останні двоє – з Харкова, тренер − Микола Арзубов). Серед 24 країн Європи в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце. Спонсорами поїздки виступили − ІТ-компанія Ring Ukraine та фонд Botan Investments.

На відпочинку
На відпочинку

Підготовкою Олега Навера займалися фахівці Ужгородського національного університету – викладач Сергій Вапнічний та доцент Олександр Міца, а в минулі роки учнів і студентів до олімпіад готував іще один представник факультету інформаційних технологій – Сергій Оришич. Досягнення юних закарпатців свідчать про те, що на факультеті інформаційних технологій УжНУ сформувалася потужна школа з підготовки юних програмістів до змагань найвищого рівня.

Під час змагання
Під час змагання
Під час змагання
Під час змагання
На нагородженні
На нагородженні

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній УжНУ оприлюднив програму святкування Дня знань
Наступний В Ужгороді засідала колегія управління освіти