Важливо й цікаво:

Викладачі МДУ пройшли стажування у Польщі

У рамках реалізації Договору про співробітництво між МДУ та ВЛШ м.Ченстохова (Республіка Польща) викладачі кафедри туризму і рекреації к.г.н., доц. Смочко Н.М., кафедри теорії та методики початкової освіти к.пед.н., ст.викл. Брижак Н.Ю. та  к.пед.н., ст.викл. Горват М.В. проходили стажування - підвищували професійну педагогічну майстерність та обмінювалися освітнім досвідом на базі Вищої школи лінгвістичної у м. Ченстохові у Польщі.

Викладачі МДУ на стажуванні в Польщі Викладачі МДУ на стажуванні в Польщі

Програма включала як компоненти on-line навчання, так і заняття «face to face» з провідними фахівцями вищого навчального закладу (др. Е. Садовська, ректор WSL, віце-президент, проректор з міжнародного співробітництва, коуч ICF (ACC) Томаш Кук; магістр М. Майор, проректор WSL; др. проф. Малгожата Марковська-Янусік; др. В. Тименко коуч ICF (ACC) та ін.).

Як повідомили в МДУ, викладачі університету мали змогу ознайомитися з механізмами роботи науковця за Болонською системою; способами оцінки наукового доробку; індексацією та параметризацією отримання оцінок; прослухали курс «Коучінг як інструмент підвищення ефективності навчання» (проректор з міжнародного співробітництва, коуч ICF (ACC) Томаш Кук); ознайомитись із сучасними європейськими освітніми інтернет-інструментами на платформі e-learning (дистанційне навчання); взяли участь у IV міжнародній і мультидисциплінарній науковій конференції «Дилеми сучасної освіти».
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz