Викладачі УжНУ проводять курси програмування для студентів Закарпатського угорського інституту


З листопада студенти Закарпатського Угорського Інституту ім. Ференца ІІ. долучилися до занять Ужгородської школи з програмування “Uzhhorod CodeSchool”. Курси проводяться в онлайн-режимі один або два рази на тиждень. Уроки введуть досвідчені викладачі Ужгородського національного університету – Олександр  Міца та Сергій  Вапнічний.

Заняття проводить Сергій Вапнічний

Викладачі УжНУ на онлайн заняттях розкривають теми, через які можна ознайомитися з методами алгоритмізації на мові програмування С++.

Теми 10 занять охоплюють такі розділи, як ввід та вивід, присвоєння, лінійні конструкції, оператори розгалуження, циклічні конструкції та масиви.

Для перевірки правильності виконання алгоритмів використовуються інтернет-платформи, зокрема: E-judge УжНУ та онлайн ресурс Eolymp із цікавими завданнями різного рівня складності.

Мета цих завдань – заохотити всіх зацікавлених ознайомитися з основами програмування, а також розвивати навички з вирішення проблем.

Переклад завдань курсу доступно також і угорською мовою здійснюється студентами та викладачами кафедри математики та інформатики ЗУІ – учасниками цього курсу, повідомили в Закарптському угорському інституті імені Ференца Ракоці ІІ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді відбудеться фахова дискусія про якісну журналістику
Наступний Трьом закарпатським освітянам вручили державні нагороди за дорученням Зеленського