Викладачі УжНУ взяли участь у тренінгу Британської ради


Тренінг Британської Ради - викладачі УжНУ
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Протягом трьох днів (з 25 до 28 червня) у селі Княжичах, що на Київщині, з ініціативи Британської ради у рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України тривав тренінг, під час якого 16 вишів України долучаються до розробки програм і модулів для вивчення іноземних мов у нелінгвістичних університетах.

Навчання спрямовані на те, щоб учасники вміли складати програми, які відповідають європейському рівню. Цей тренінг став третім серед подібних. Цього разу в ньому взяли участь і викладачі з факультету туризму та МК.

«Навряд чи хто в наш час не визнає значення іноземних мов у житті людини. А для фахівця туристичної галузі знання мови та розуміння її значущості – це необхідність, – зауважує старший викладач кафедри міжнародних комунікацій Тетяна Іщук. – Усвідомлюючи і власну потребу вдосконалення для якісної підготовки висококваліфікованих кадрів туристичної індустрії, ми взяли участь у тренінгу British Council. Керували навчанням провідні спеціалісти Європи, завдяки яким учасники підвищували свій рівень викладання іноземних мов у рамках проекту ESP Course Module Design, Assessment Criteria».

Завдяки грамотно розробленим програмам студенти в рамках своїх немовних дисциплін надалі зможуть спілкуватися англійською з іноземцями в Україні чи коли самі перебувають за кордоном.

Ксенія Шокіна
за інформацією старшого викладача
кафедри міжнародних комунікацій Тетяни Іщук, Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На Закарпатті створили оперативний штаб для боротьби з порушеннями під час вступної кампанії
Наступний Відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Мої права"