Як студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу вчили берегти закарпатську природу (фото)


Екологічний тренінг для студентів УТЕК КНТЕУ

11 квітня 2016 року у Закарпатській обласній юнацькій бібліотеці відбувся екологічний тренінг студентів І ГО Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Захід провела співробітниця Регіонального молодіжного екологічного об’єднання «Екосфера» Катерина Станкевич-Коваль.

На початку тренінгу відбулося знайомство, кожний назвав своє ім’я та одним реченням виразив ті екологічні проблеми, які на його думку, є болісними для сучасного Закарпаття. Більшість студентів назвали головною бідою сміття та вирубку лісів. В ході розмови почали згадувати конкретні приклади стихійних лих, що спіткали ті населені пункти, в яких ці студенти живуть. Христина Пичкар розповіла про повінь 8-10 квітня 2016 р. у с. Роднікова Гута (це сусіднє село, де живе Христина) і про те як місцеві жителі самотужки справлятися з наслідками негоди.

Студенти УТЕК КНТЕУ

Коли Катерина Станкевич-Коваль запитала дівчинку, які причини вона вважає у цій катастрофі, то Христина вказала на вирубку лісів. Цю ж думку поділяють всі місцеві жителі постраждалого села.

Екологічний тренінг в Ужгороді

У ході тренінгу студентам запропонували згадати всі види відходів, які люди викидають зазвичай до смітника. Були названі: пластикові пляшки, упаковки ТетраПак, поліетилен, скло, зіпсована їжа, жерстяні банки, старий одяг тощо.

Студенти під час екологічного тренінгу

Потім студентів поділили на три робочі групи, де вони вчилися групувати різне сміття та утилізувати його найефективнішим способом. Тренінг сприяв виробленню екологічної культури в студентів, навиків збереження навколишнього середовища.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК К НТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські та івано-франківські освітні профспілкові лідери тісно співпрацюють
Наступний В Ужгороді вшанували пам'ять загиблих студентів-іноземців (фото, відео)