Як студенти УжНУ подорожували Болгарією (фото)


Студенти УжНУ в Болгарії
Студенти УжНУ в Болгарії
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Мабуть, найкраще з літом прощатися на морському узбережжі в компанії веселої, енергійної та готової до пригод молоді. Саме так і зробили студенти Ужгородського національного університету, тож цьогорічну подорож до Болгарії запам’ятають надовго.

Дев’ятнадцятеро студентів І–ІV курсів різних факультетів УжНУ зібралися в літню відпустку, аби набратися сил перед новим навчальним семестром. Організували літній відпочинок голова студради університету Вікторія Микулянець та профкомівський очільник Ростислав Головчанський.

Ужнівська молодь оселилася у Святому Власі на березі Чорного моря – звідси зручно було їздити на прогулянки до ближніх міст, тож за 10 днів устигли не тільки насолодитися морським відпочинком, а й трохи помандрувати Болгарією.

Вікторія Микулянець із Ростиславом Головчанським організували вже не одну студентську подорож. Зізнаються: складно, але зусилля того варті.

– За час подорожі кілька разів побували на Сонячному Березі – це молодіжний курорт, де ми гуляли нічною набережною. Відвідували чудове старовинне місто Несебер із дивовижною архітектурою, що збереглася й до сьогодні. Ми були надзвичайно вражені першою мандрівкою, тому вирішили повернутися. Наш другий візит збігся із днем міста. Це була надзвичайна подія, де панувала весела атмосфера, було багато виступів, а завершилося дійство салютами, що тривали хвилин 15! Крім того, подалися на екскурсію й шопінг до Бургасу, побували у місті Варні, – розповіла Віка.

Студенти Ужгородського університету під час подорожі

Студентки факультету туризму та МК Кароліна Срібна і Сандра Слюсаревапоїздкою також залишилися вдоволені і діляться враженнями:

Кароліна Срібна та Сандра Слюсарева
Кароліна Срібна та Сандра Слюсарева

«Довгоочікуваний відпочинок удався на славу! Цьому сприяла велика й дружна компанія. На місці не засиджувалися – чи не щодня подорожували. Так що всі десять днів пролетіли як один: купалися в морі, засмагали, зустрічали світанки, грали в крокодила, їли креветки, мідії ну, і, звичайно, купували сувеніри».

Це не остання студентська подорож, а отже, ти теж маєш шанс побачити світ із крутою молодіжною компанією!

Ксенія Шокіна,
фото надані мандрівниками
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Маленьким ужгородцям показали, як училися школярі 300 років тому (відео)
Наступний УжНУ починає співпрацю з міжнародною компанією IBM