Важливо й цікаво:

Юні закарпатці перемогли у 20 секціях всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук (фото)

Починаючи з 24 березня і до 28 квітня ц.р. в м. Київ проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – наймасовіший щорічний інтелектуальний захід України. Конкурс-захист є основною складовою системи виявлення, розвитку і підтримки обдарованих, здібних у науковій діяльності дітей і талановитої молоді. У конкурсі беруть участь найкращі юні науковці – вихованці закладів МАН України, які стали переможцями ІІ (обласного) етапу.

Учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Цього року в конкурсі взяли участь понад тисяча юних учених з різних куточків України. У напруженій конкурсній боротьбі юні науковці мали змогу продемонструвати свої інтелектуальні здібності, вміння, знання і нестримну волю до перемоги, відчути себе в ролі справжніх дослідників.

Юні академіки із Закарпаття

Закарпатську область на конкурсі-захисті представляла команда з 50 учасників. Протягом конкурсних днів представники нашої області докладали максимум зусиль, щоб стати найкращими. У результаті напружених інтелектуальних змагань юні закарпатці здобули перемоги в 20 наукових секціях:

  • Кунцьо Дмитро, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція експериментальна фізика, ІІІ місце;
  • Мелеш Катерина, учениця 9 класу лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області – секція аерофізика та космічні дослідження, ІІІ місце;
  • Німець Джесіка, учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція математика, ІІІ місце;
  • Павлій Юрій, учень 11 класу Рокосівської загальноосвітньої школи I – III ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області – секція журналістика, ІІІ місце;
Переможці з Віктором Ющенком і Дмитром Павличком

Переможці з Віктором Ющенком і Дмитром Павличком

  • Вілюс Наталія, учениця 11 класу Виноградівської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 Виноградівської районної ради Закарпатської області – секція соціологія, ІІІ місце;
  • Войшвілло Марк, учень 11 класу Мукачівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 ім. О.С. Пушкіна Мукачівської міської ради Закарпатської області – секція охорона довкілля та раціональне природокористування, ІІІ місце;
  • Шанта Іван, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція ветеринарія та зоотехнія, ІІІ місце;
Під час захисту роботи

Під час захисту роботи

  • Павляк Микола, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція лісознавство, ІІІ місце;
  • Данко Габріела, учениця 10 класу лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Ужгородської міської ради Закарпатської області – секція українська література, ІІІ місце;
  • Плиска Вікторія, учениця 11 класу Приборжавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області – секція фольклористика, ІІІ місце;
  • Кремінська Анастасія, учениця 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція валеологія, ІІІ місце;
  • Бізіля Андрій, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція зоологія, ботаніка, ІІ місце;
  • Пуховой Тімур, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція хімія, ІІІ місце;
  • Болехан Уляна, учениця 11 класу Торуньської загальноосвітньої школи I – IIІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області – секція всесвітня історія, ІІІ місце;
Юні академіки із Закарпаття

Юні академіки із Закарпаття

  • Кузьма Адріана, учениця 11 класу Іршавської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Іршавської районної ради Закарпатської області – секція історичне краєзнавство, ІІІ місце;
  • Драб Неля, учениця 9 класу Монастирецького навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області – секція німецька мова, ІІ місце;
  • Кідалова Уляна, учениця 9 класу Мукачівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 ім. О.Духновича Мукачівської міської ради Закарпатської області – секція російська мова, ІІІ місце;
  • Лемак Мирослава, учениця 11 класу Хустської спеціалізованої школи I – III ступенів № 1 імені А. Волошина Хустської міської ради Закарпатської області – секція французька мова, ІІІ місце;
  • Голембовський Олесь, учень 9 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція технологічні процеси та перспективні технології, ІІІ місце;
  • Сливка Віталій, учень 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради – секція інформаційно-телекомунікаційні системи та технології, ІІІ місце.

Джерело: Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА




Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz