За виступом команди УжНУ у фіналі Чемпіонату світу з програмування можна буде спостерігати наживо


Представники УжНУ в Китаї

Як ми вже повідомляли, команда програмістів із Ужгородського університету UzhNU_push-force наприкінці минулого тижня поїхала до Китаю, де візьме участь у фіналі світової першості з програмування.

Як розповів тренер ужгородської команди Олександр Міца, китайці виявилися дуже гостинними: поселили хлопців в одному з найкращих готелів Пекіна – пʼятизірковому Sheraton Grand Beijing Dongcheng Hotel, насичено показують учасникам особливості своєї культури, організовують концерти, екскурсії до визначних місць тощо.

Змагання проходитиме на базі одного з найстарших вишів Китаю – Пекінського університету – вже завтра, 19 квітня. У фіналі візьмуть участь 140 команд. Усяк охочий зможе спостерігати за фіналом онлайн на сайті http://icpclive.comз 10 години за пекінським часом (в Україні це 5-а ранку). Тривалість змагань – 5 годин. Турнірна таблиця в реальному часі має бути відображена за адресою https://icpc.baylor.edu/scoreboard/.

Тренування ужгородської команди

Утім навіть така рання трансляція не завадить найпалкішим уболівальникам тримати за ужнівців кулаки ☺

Команда УжНУ на Великій китайській стіні
Команда УжНУ на Великій китайській стіні
Сергій Оришич у районі старого Пекіна
Сергій Оришич у районі старого Пекіна
Василь Шаркань – спеціально для Медіацентру УжНУ
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній УжНУ піднявся в рейтингу українських університетів за показниками Scopus на 4 позиції
Наступний Команда УжНУ у фіналі Чемпіонату світу з програмування виступила на рівні з представниками Оксфорду та Кембриджу