Захисти Малої академії наук із математики відбулися в УжНУ


Захист роботи з математики у Малій академії наук
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

У п’ятницю, 5 лютого, до Ужгорода з’їхалися учасники МАН, аби продемонструвати свої досягнення у різних галузях науки. Приймали юних розумників і на математичному факультеті УжНУ.

26 школярів із різних куточків Закарпаття демонстрували свої знання у щорічній Малій академії наук. Учнівські роботи уважно перевірила компетентна комісія, після чого учасники виконали контрольні завдання у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти. Завершальним етапом став публічний захист робіт у головному корпусі університету. Учнів розділили на три секції:

  • «Математичне моделювання»,
  • «Математика» та
  • «Прикладна математика».

Юні дослідники представляли свої роботи у формі презентації, відтак відповідали на запитання інших учасників та членів комісії. Основну увагу акцентували на власних досягненнях у ході виконання роботи. Наприклад, деякі школярі самостійно розробили комп’ютерні програми та міні-посібники. Також довели, що математику можна використовувати у різних сферах життя.

Одна з учасниць, дев’ятикласниця Вікторія Бабідорич, приїхала із села Ракова, що на Перечинщині. Дівчина розповідає, що вже брала участь в олімпіадах, а от на МАН вона вперше:

«Я прeзeнтувала графічний спосіб розв’язання рівнянь за допомогою табличного рeдактора Microsoft Excel. Ця програма, як відомо, є стандартною, її вбудовані матeматичні функції дозволяють будувати графіки функцій, розв’язувати систeми рівнянь, знаходити визначники та виконувати різного роду складні обчислeння. Тобто цей редактор допомагає працювати з інформацією. Планую вступати на математичний факультет, але спочатку треба закінчити школу».

Сподіваємось, що жага до знань у юних дослідників не зникне і вони поповнять ряди студентів нашого університету.

Ксенія Шокіна
для Медіацентру УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній Працівник накрав із ужгородської школи техніки на 347 тисяч
Наступний Про Олександра Співаковського, який може стати міністром освіти і науки