Важливо й цікаво:

Закарпатська поліція цілу ніч шукала школярів-бешкетників

є 2 коментарів

Пошукову операцію 25 жовтня розгорнули правоохоронці між селищами Кобилецька Поляна та Великий Бичків на Рахівщині.

поліція

За словами вчителів, зниклих 16-річні учні погано себе поводили, тому завуч школи у Кобилецькій Поляні зателефонувала батькам і запросила їх на розмову, крім цього, профілактичну бесіду провели і з дітьми. Після цього неповнолітні покинули школу та зникли.

До пошуку Рахівське відділення поліції залучило 5 оперативних працівників, 8 дільничних, інспектора ювенальної превенції та 4 групи швидкого реагування. Правоохоронці обстежили Кобилецьку Поляну та 30 кілометрів біля населеного пункту. Оскільки до поліції надійшла інформація, що дітей бачили біля лісової дороги і ті рухалися в напрямку смт. Великий Бичків, групи швидкого реагування зупиняли транспортні засоби, що рухалися між населеними пунктами. Пошуки тривали майже 15 годин, правоохоронці обстежували ліс вночі під дощем. О 7 годині ранку працівники поліції знайшли неповнолітніх у вівчарській колибі та передали батькам.

На батьків буде складено протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні порушення, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, повідомили у прес-службі обласної поліції.
Прокоментувати!

2 Коментарі на "Закарпатська поліція цілу ніч шукала школярів-бешкетників"

Повідомляти про
avatar
Сортувати за:   новіші | давніші | найбільше голосів
Виктория Павлик

Скільки було дітей?

Рахів

двоє

wpDiscuz