Закарпатські історики говорили про причини агресії Росії щодо України


У Сторожницькій школі на Ужгородщині

У березні Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст. зустрічала гостей – слухачів курсів підвищення кваліфікації історії, правознавства Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Директор школи Володимир Огар презентував досягнення навчального закладу. Учасники відвідали заняття з правознавства з елементами тренінгу „Я маю право!”, яке проводила Надія Ласько, учитель історії та правознавства Сторожницької ЗОШ. І-ІІІ ступенів. Учні 9-11 класів  виконували різні завдання, працювали в групах над проектами, визначали за Конвенцією ООН, які права дітей порушено у конкретних ситуаціях.

Не були залишені поза увагою і гості, для яких підготували творче завдання.

Під час обговорення заняття гості та методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та етико-естетичних дисциплін Закарпатського ІППО Юрій Шимон високо оцінили рівень проведення заняття та наголосили на його інноваційності, сучасності, що привчає дітей працювати в команді та проявляти лідерські якості.

Володимир Огар підготував презентацію „Причини агресії Росії проти України”, а учениця 9 класу Данієла Сливка презентувала гостям „Російсько-українські відносини від кінця XIX століття до сьогодення”. Зроблено детальний аналіз трансформації російсько-українських відносин від миру до війни, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті відбувся регіональний семінар із питань патріотичного виховання дітей
Наступний В УжНУ майже півтисячі студентів мають догани або попередження про виселення з гуртожитків