Закарпатські школярі взяли участь у зборах лідерів учнівського самоврядування у Києві


Закарпатські школярі - учасники Всеукраїнських зборів лідерів учнівського самоврядування

Семеро старшокласників нашого краю взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування, який відбувся 1-3 грудня у Києві. Захід проходив під гаслом «Дитячі соціальні ініціативи – будуємо нову країну», його учасниками стали представники майже всіх областей України. Закарпаття гідно представляли Батьо Владислав, Юріна Марія (Іршавський р-н), Омецінський Олександр (Воловецький р-н), Перестрибов Крістіан, Заводяк Антоніна ( м.Ужгород), Вовчок Тетяна (м. Хуст), Гефнер Каріна (Великоберезнянський р-н) та координатор учнівського самоврядування області Світлана Лукач.

У перший день збору в актовому залі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулося пленарне засідання, на якому школярі презентували проекти, реалізовані на регіональному рівні. Юні лідери Закарпаття Антоніна Заводяк і Олександр Омецінський відкрили засідання представленням проекту «Схід і захід – разом !». Владислав Батьо та Марія Юріна розповіли про успішну реалізацію Всеукраїнської екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою» на теренах нашої області. Цікавими та пізнавальними були виступи представників інших областей щодо реалізації проектів підтримки дітей з особливими потребами, різнопланових ідей патріотичного спрямування. Пізніше діти зустрілись з членами Всеукраїнської громадської організації «Коло-Медіа», дізналися більше про акцію «Потяг єднання». Ввечері цього ж дня відбулася творча зустріч лідерів самоврядування «У колі друзів». Юні однодумці знайомилися, співали, танцювали, розважалися.

Другий день розпочався цікавою тренінговою програмою за темами: «Екологічний тренінг «Ресурс-сміття», «Толерантність у молодіжному колі», «Психотехніка спілкування з дітьми з особливими потребами», « Дитяча тележурналістика», « Ще раз про ВІЛ і СНІД», «Медіапростір у розвитку учнівського самоврядування» та «Хакатон дозвілевих технологій роботи з молоддю» – для координаторів. По закінченню тренінгів лідери працювали в інтерактивних локаціях з питань соціальних та благодійних проектів, акцій, готували пропозиції до плану роботи Учнівської Ліги України на 2016-2017 навчальний рік. По закінченню роботи в локаціях спікери, а серед них і наша Гефнер Каріна винесли на голосування свої пропозиції. У підсумку запропоновано до реалізації на всеукраїнському рівні нові проекти та продовження вже апробованих та ефективних, у тому числі «Схід і Захід – разом!», «Рух лідерів», «Прапор доброчинності», а також творчі та інтелектуальні проекти, що стосуються добробуту країни та всестороннього розвитку підростаючого покоління.

Збір закінчився, але залишилися нові знайомства, приємні враження від спілкування, спільні плани на майбутнє, повідомили в ПАДІЮНі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Керівники шкіл і ректори вишів подаватимуть е-декларації
Наступний В Ужгородському торговельно-економічному коледжі відзначили День захисника Вітчизни (фоторепортаж)