Важливо й цікаво:

Закарпатські юні академіки захистили роботи з правознавства

19 лютого в криміналістичній лабораторії юридичного факультету УжНУ (вул. Заньковецької, 89б) відбувся захист наукових робіт учнів 9-11 класів, виконаних в рамках Малої академії наук. Роботу майбутніх науковців оцінювало авторитетне журі в складі заступника декана юридичного факультету, доцента Тетяни Карабін, доцента Марії Менджул та старшого викладача Олександра Гріна.

Захист МАН в УжНУ

Конкурсні роботи представляли учні середніх шкіл та гімназії Ужгорода, Мукачева, Хуста, Виноградова, Великого Березного та інших населених пунктів Закарпаття. Тематика охоплювала проблеми цивільного та кримінального права, цивільного процесу, історії держави і права зарубіжних країн, адміністративного права. Всі конкурсанти в своїх доповідях використовували сучасні мультимедійні засоби. Найбільш глибокими та змістовними журі визнало виступи Владислава Мухомед’янова, Юлії Зареви та Вероніки Парасич.

Наостанок викладачі факультету – члени журі побажали учням натхнення в наступній роботі над темами, здобутків у навчанні загалом та успішного вступу на обрану спеціальність в Ужгородський національний університет.

За інформацією старшого викладача Олександра Гріна,
Медіацентр УжНУ
Прокоментувати!

Станьте першим!

Повідомляти про
avatar
wpDiscuz