Команда Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді взяла участь в чемпіонаті України зі спортивного орієнтування в м. Трускавець Львівської області, у рамках якого відбувалися також світових рейтингові змаганнях IOF та всеукраїнська першість серед вихованців закладів позашкільної освіти.

У чемпіонаті України та всеукраїнських змаганнях серед вихованців закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування взяла участь 21 область України та м. Київ (в тому числі команди з Луганської та Донецької областей), представники з Бельгії, Естонії, Великої Британії, Норвегії, Туреччини, Білорусі та Молдови, близько 700 спортсменів.

Закарпатську область серед 18 закладів позашкільної освіти представляв Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. Збірна команда вихованців центру у кількості 16 спортсменів (керівники Фечо Г.Ю., Більце А.П., Янчук Ю.І.) у нелегкій боротьбі виборола друге загальнокомандне місце. Перше місце посіла команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи талановитої молоді, третє загальнокомандне місце – у Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій.

В особистому заліку чемпіонату України чемпіонами та призерами України у своїх вікових категоріях стали Кононов Денис (Ч-14) – перше місце, Бобер Крістіна (Ж-20) – 3 місце. Також гідні результати показали також Французов Владислав (Ч-20) та Василина Андрій (Ч-18), посівши четверті місця, Желізняк Олександр (Ч-18) – п’яте місце, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.