Закарпаття – серед лідерів за кількістю учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з програмування


У середу, 10 лютого, було підбито підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з програмування.

За її результатами 576 учнів середніх шкіл пройшли до ІІІ етапу. Серед них 34 учні із Закарпатської області. Повну інформацію про них можна побачити за посиланням.

Серед цих 34 закарпатських учнів ‒ 25 представники Ужгорода, 5 ‒ Хуста, по 2 ‒ з Мукачева та Виноградова.

Найбільше учасників на ІІІ етап потрапили з Харкова ‒ 117, з Києва ‒ 103 та з Полтавщини ‒ 46. Закарпаття в цьому рейтингу на 4 місці.

Закарпаття вже традиційно впродовж останніх шістьох років є серед найкращих областей України з олімпіадного програмування. Зокрема, у 2016 році наші учні вибороли загальнокомандне І місце серед регіонів України.

Не обійшли увагою закарпатських учнів, які пройшли до ІІІ етапу, і представники ІТ-галузі Закарпаття. ІТ-компанія Astound Commerce презентує учасникам на початку ІІІ етапу цікаві подарунки.

Проведенням олімпіади займається громадська організація “Федерація олімпіадного програмування”. Цього року було проведено експеримент і вперше було скасовано квоти областей. Щоб потрапити на ІІІ етап, учням достатньо було набрати попередньо оголошений пороговий бал.

Сергій Вапнічний
Сергій Вапнічний

Координатором у Закарпатській області є викладач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Ужгородського національного університету, вчитель інформатики Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Сергій Вапнічний.

Повну статистичну інформацію про перебіг Всеукраїнської учнівської олімпіади з програмування сезону 2020-2021 рр. можна подивитися на stats.uoi2021.org.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські вчені розшифрували геном українців і спростували російські міфи про походження народів
Наступний Ужгородський університет – серед найкращих за результатами студентської олімпіади з програмування