Перебуваючи з робочою поїздкою на Закарпатті заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей відвідав виставку закладів позашкільної освіти області ,,Наш талант і творчість – тобі, Україно!”.

Нагадаємо, що виставку з 13 до 19 серпня розгорнуто в приміщенні атріуму Закарпатської обласної державної адміністрації, і присвячена вона 100-річчю позашкільного руху.

Експонати виставки демонструють здобутки та напрацювання закладів позашкільної освіти області з художньо-естетичного, науково-технічного, дослідно-експериментального, еколого-натуралістичного та туристсько-краєзнавчого напрямів творчості дітей та молоді.
Так, через фотографії найбільші заклади позашкільної освіти Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН”, Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості, Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді представили історію становлення та розвитку позашкілля на Закарпатті, а роботи вихованців ілюструють напрямки, за якими ведеться робота у кожному із закладів, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечуючи потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності.

Про здобутки та надбання позашкільників Закарпаття на сучасному етапі промовисто говорять нагороди, представлені в експозиції.

Крім того, закладами частково як експонати представлено можливості матеріально-технічної бази, що дозволяють на належному рівні забезпечувати освітній процес та розвивати здібності, обдарування учнів і вихованців.

Заступник міністра освіти і науки України Хобзей П.К. під час зустрічі з освітньою громадськістю області відмітив належну організацію проведення виставки та відзначив її значення для неформальної освіти, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Найкращих школярів Закарпаття в ОДА відзначили грошовими преміями та подарунками
Наступний Мукачево закупило меблів і приладдя для першокласників на понад 1 млн 300 тис грн