14 закарпатських школярів отримали на ЗНО по 200 балів


ЗНО на 200 балів!

14 випускників закарпатських загальноосвітніх навчальних закладів склали зовнішнє незалежне оцінювання з абсолютним результатом – 200 балів, і тим самим випередили Івано-Франківську, Чернівецьку, Тернопільську та Вінницьку області.

Дев’ять із 200-бальників – учні одного навчального закладу – Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів. Хто ці діти, які вони мають успіхи та плани – розповіла Ольга Блонська, журналістка телеканалу “Тиса-1”.

 

Олександр Сабовчик
Олександр Сабовчик

“Через 20 років я буду працювати у лікарні лікарем-неврологом чи імунологом. Можливо, відкрию свою лікарню, де буду лікувати неврологічні захворювання”, – каже Олександр Сабовчик, випускник 11-Б класу Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Мрія виписана поки що на папері, але цілком реальна, адже Олександр – чотирьохсотбальник: на ЗНО набрав максимальний результат із хімії та біології. Він, а також іще 8 учнів Ужгородської школи-інтернату є абсолютними тріумфаторами цьогорічних інтелектуальних випробувань.

Олена Іщенко
Олена Іщенко

“Секрет успіху полягає в тому, що у нас дуже творчий колектив, і дуже працьовитий. У нас багато вчителів-новаторів, учителів творчих, учителів, котрі віддані своїй справі. Вони займаються, не рахуючи, скільки в них годин тарифіковано, за що їм платять зарплату, за що не платять, – вони дійсно працюють із дітьми”, – каже Олена Іщенко, директор Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Мар’яна Зинзикова, класний керівник цьогорічних випускників школи, у якій найбільше 200-бальників:

Мар'яна Зинзикова
Мар’яна Зинзикова

“Звичайно, і порушували дисципліну, і шалили, як усі діти, але все ж таки це діти, за якими є майбутнє. Більшість з них залишаються тут, в Україні, а частина планує вступати за кордон. Це майбутнє держави, майбутнє України”.

Станіслав Томаш
Станіслав Томаш

Станіслав Томаш отримав 200 балів із математики. Хлопець продовжить навчання в Україні. У липні представлятиме нашу державу на міжнародних змаганнях у Тегерані. Учні понад ста країн світу пройшли чотири відбіркові етапи до змагань у столиці Ірану. Вперше Україну представлятиме ужгородець.

Олександр Міца
Олександр Міца

“За день до завершення змагань, достроково, було вже відомо, що Стас буде у збірній України. Тобто останній тур він міг не писати, бо відрив був досить великий. Дуже надіюся, що в нас буде перший в історії Закарпаття призер Міжранодної олімпіади з інформатики”, – каже Олександр Міца, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ.

Ще п’ятьох двохсотбальників з різних предметів Закарпаттю подарували Мукачево, Виноградів, Хуст та Воловеччина.

Відео телеканалу “Тиса-1”:

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Директор Карибського геномного центру прочитав цикл лекцій біологам УжНУ
Наступний Оксана Бабунич: за останні 2 роки фінансування навчальних закладів Ужгорода суттєво збільшене