4 команди айтішників УжНУ – в десятці найкращих колективів Західної України


Команди Закарпатської області
Команди Закарпатської області

14–16 вересня на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнської командної олімпіади з програмування (1/4 Міжнародної командної олімпіади з програмування під егідою ACM ICPC). У ній узяли участь і команди Закарпаття – 5 студентських та 2 учнівські.

Приємно, що відразу 4 наші гурти потрапили до першої десятки з-поміж 40 кращих команд Західної України. Компанію їм склали 3 команди зі Львівського національного університету імені Івана Франка, 2 – з Українського католицького університету та 1 з Національного університету «Львівська політехніка».

Відзначимо, що три команди Ужгородського університету UzhNU_Storm (Владислав Єрмаков, Анатолій Потапчук, Роман Гобан), UzhNU_MaybeEasyWin (Олексій Рубан, Ярослав Гайович, Дмитро Форманюк) та UzhNU_Auturismo (Михайло Пригара, Артур Сидоран, Віталій Зубанич) вийшли до наступного етапу цього престижного конкурсу. 90 кращих команд Східно-Європейського регіону разом із нашою трійкою вже у жовтні змагатимуться на двох майданчиках – у Бухаресті та Вінниці. Тренерами команд є завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца та викладач цієї ж кафедри Сергій Вапнічний.

Зауважимо, що такі самі змагання відбувалися в інших п’ятьох регіонах України, і за їх результатами лише чотири університети будуть представлені максимальною кількістю команд (трьома) у наступному етапі – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний університет радіоелектроніки та наш рідний виш!

Також відзначимо закарпатських школярів, обидві команди яких стали призерами ІІ етапу командної олімпіади з програмування серед учнівських колективів Західної України. Так, команда Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату school_UzhNU_wise_uncles (Андрій Симкін, Владислав Бочок, Василь Меренич, тренер – Сергій Вапнічний) виборола друге місце, а гурт school_UzhNU_TeamOfHappyLamas (Дмитро Майор, Володимир Зварун, Юрій Мурга, тренер – Микола Дронь) – третій. Перше місце здобули представники Львівського фізико-математичного ліцею. Ці три колективи й представлятимуть Західну Україну на завершальному етапі, який відбудеться у жовтні в Одесі.

Бажаємо нашим командам наснаги, гарних тренувань, максимальної зосередженості на результаті та вдалого виступу в наступному етапі!

Олександр Лавер
Медіацентр УжНУ
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Гарвардський проект з історії України представили ужгородським студентам
Наступний В УжНУ дискутували про виклики на західних кордонах України