70-річчя Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відзначили в Ужгороді


70-річчя Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відзначили в обласній філармонії
70-річчя Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відзначили в обласній філармонії

10 листопада у залі Закарпатської обласної філармонії у м. Ужгород зібралися ті, хто своєю працею у галузі післядипломної педагогічної освіти покликаний допомагати педагогу підвищувати свій фаховий рівень, орієнтуватися при упровадженні змін в освіті, активно реагувати на інноваційні підходи у навчанні та вихованні.

Своє сімдесятиліття відзначив Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти. На теренах України це освітній заклад, який (як прозвучало у виступах численних гостей) входить до когорти кращих у реалізації свого завдання – здійснення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організації методичної роботи, підтримки й організації роботи з обдарованими і талановитими дітьми тощо.

Історія закладу свідчить про його постійне прагнення до удосконалення, до упровадження нових форм і методів роботи. Присутні у залі мали можливість перегорнути сторінки становлення і розвитку інституту, ще раз згадати про тих, хто стояв біля витоків цієї просвітницької справи на Закарпатті, побачити досягнення у роботі колективу та реалії функціонування у нинішньому часі.

Про те, що діяльність Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти є результативною, потрібною і корисною, свідчили нагороди, вручені представниками органів влади різних рівнів, керівниками освітніх установ. Зокрема, Йосип Борто, перший заступник голови обласної ради, зачитав вітальний адрес від голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса та вручив грамоти та подяки, зазначивши, що інститут – це самобутній і творчий колектив, який в області послідовно провадить діяльність у реалізації освітніх завдань. Він висловив повагу і вдячність усім працівникам, побажав подальших успіхів на освітянській ниві.

Аттіла Штерр, заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації, вітаючи колег з ювілеєм, побажав ще багато років працювати у доброму здоров’ї, виконуючи важливу і почесну місію – бути вчителями вчителів, тими, завдяки кому про освіту Закарпаття знають в Україні і за її межами.

Цього вечора у залі філармонії щирі оплески майже не стихали – на сцену знову й знову за нагородами піднімалися працівники інституту. Закарпатському інституту післядипломної педагогічної освіти – 70Серед тих, хто хотів привітати ювілярів був Віктор Олійник, ректор Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, керівники інститутів післядипломної педагогічної освіти з Івана-Франківська, Житомира, Хмельницького, Волині, Луганська, Донецька, представники вищих навчальних закладів як України, так і зарубіжжя, духовенства, педагогічних колективів.

Яскравим і вражаючим супроводом хронології діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти стали виступи Закарпатського народного хору (керівник Н. Петій-Потапчук) та вихованців Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

Директор інституту Тетяна Палько зазначила:

„70 років – це лише певний відлік часу, попереду – активна робота на благо освітньої галузі краю”.

На підтвердження свого переконання процитувала Ліну Костенко: „І кожен фініш – це, по суті, старт”.

Джерело: департамент освіти і науки Закарпатської ОДА

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Одинадцять закарпатських педагогів-випускників ВНЗ отримають грошову допомогу від МОН
Наступний Студентка МДУ стала срібним призером конкурсу "WorldSkills Ukraine"