Аспірант-айтівець із УжНУ розробив новий курс з інтелектуального аналізу тексту


До участі у вебінарі запрошують всіх зацікавлених. Основна умова – попередня реєстрація.

Інтелектуальний аналіз тексту − сучасний тренд в ІТ-галузі, технологіями якого варто оволодіти кожному програмісту. Навички та вміння, які використовуються у ньому, дозволяють ефективно розв’язувати задачі визначення авторства, стилю текстів, оптимального відбору кандидатів на вакантні посади у компаніях різних галузей, аналізувати настрої і потреби споживачів за відгуками і т.д.

Випускник аспірантури факультету інформаційних технологій Ужгородського університету Максим Лупей, який є автором дев’яти наукових публікацій та готує до захисту кандидатську дисертацію, пов’язану з інструментаріями в сфері Text Mining (інтелектуальний аналіз тексту) з використанням машинного навчання, розробив відповідний онлайн-курс, пов’язаний з основами та прикладними задачами цього напрямку.

Одну з таких його публікацій можна проглянути тут.

На вебінарі, організованому SQL.ua Data Academy, який буде проходити у середу, 27 травня, з 19.00 по 20.30, Максим буде одним із чотирьох спікерів. Для участі у вебінарі потрібно пройти реєстрацію.

Участь у заході  безкоштовна. Більш детальну інформацію можна дізнатися за покликанням.

Вважаємо, що участь у подібних вебінарах підвищує кваліфікацію не тільких айтівців і філологів, але і авторитет Ужгородського університету в цілому, що, своєю чергою, сприятиме появі в його стінах в новому навчальному році обдарованих та амбітних абітурієнтів.

Олександр Лавер, Медіацентр УжНУ

Попередній Всеукраїнську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій провели онлайн
Наступний Мукачівські школи запроваджують щоденники й журнали в смартфоні