Берегівський професійний ліцей роблять доступним для маломобільних груп людей


Ліцей уже доступний для маломобільних людей
Ліцей уже доступний для маломобільних людей
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Забезпечення доступності споруд може відбуватися тільки шляхом проведення конкретних заходів, що дозволяють пристосувати житлове і навколишнє середовище до потреб людей з особливими потребами з урахуванням індивідуальних особливостей фізичного обмеження. Забезпечення таких потреб досягається через дотримання будівельних норм.

Держава має створити для людей з особливими потребами можливість вести незалежний та повноцінний спосіб життя, тобто вжити конкретних заходів для усунення будь-яких перешкод, що утруднюють або унеможливлюють доступ до споруд, транспорту, а також до інших об’єктів і послуг.

На виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 р. № 1393-р «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», Берегівський професійний ліцей сфери послуг завершує ремонтні роботи для здійснення реконструкції та облаштування входу закладу з урахуванням влаштування пандусів, що значно полегшить пересування людей, що відносяться до маломобільних груп населення.

Так виглядав вхід раніше
Так виглядав вхід раніше
Проведення робіт - додавання пандуса
Проведення робіт – додавання пандуса
Усередині теж створені належні умови
Усередині теж створені належні умови

Галина Рішко, Берегівський професійний ліцей сфери послуг

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Учнівські квитки єдиного зразка з’являться в Ужгороді з 1 березня
Наступний На філфаку УжНУ захищали роботи майже півсотні "малих академіків"