Брюс Вілліс та пес, що розмовляє, фестивалили у півфіналі Закарпатської ліги КВН


Виступ у півфіналі Закарпатської ліги КВН

5 травня традиційно у Падіюні відбувся «поєдинок» гумору – перша гра півфіналу Закарпатської ліги КВН. Путівки до завершального етапу виборювали: «В комі» (журналісти УжНУ), «Хуст-Нарцис» (збірна Хуста), «InFront» (ФІФ УжНУ), «ВУЗВ» (Гімназія) та «Шара» (Мукачево), повідомляє Медіацентр УжНУ.

Свою оригінальність і підготовку команди могли показати в трьох конкурсах: музичному привітанні, розминці та фристайлі. Родзинкою останнього виступу повинен був стати «зірковий гість», спеціально запрошений кожною командою. Також додаткові бали учасники отримали за «нульовий» конкурс, попередньо проведений в одній із соцмереж – КВН-івці мали створити власну афішу гри. Найкреативнішими журі визнало гімназистів та представників Хуста, присудивши їм по 0,6 бала.

Не довелося сумувати й глядачам – для них також улаштували конкурс: мали публічно підтримати свою команду голосом – якомога гучніше крикнути назву своїх фаворитів. На переможця чекали 2 запрошення на наступну гру. Також присутні незмінно долучилися до Руху підтримки закарпатських військових.

Музичне привітання від наймолодших учасників гри «ВУЗВ» було присвячене 11-класникам та неминучому для них іспиту – ЗНО (котре, до речі, цьогорічні випускники вперше складали саме цього дня). «Шара» не змогла не згадати про рідне місто, а також традиційне післяпасхальне явище – поливанки. Учасниці з «InFront» запевняли, що «у кожної в житті є Василь», показуючи реальний власний приклад, адже єдиний хлопець у їх команді – Василь Карпов. Замість молодих дівчат із «В комі» на сцені з’явились… закарпатські бабки, які розповіли, як «у нашому пузі бабочки тусять». А от головним реквізитом команди з Хуста в цьому конкурсі стала труба, що справило враження як на глядачів, так і на журі. Повторно інструмент «засвітився» і під час розминки, додавши відповіді команди незвичайності.

Питання розминки учасники отримали від членів журі, які цікавилися, хто приносить дітей лелекам, що треба робити, аби стати справжньою ґаздинею, які незвичайні предмети учасникам траплялося знаходити в пасхальному кошику та яку цікаву статую можна було б установити в Мукачеві.

Найочікуванішим був фристайл із зіркою. Першою його презентувала команда «InFront». Їх гостею стала Наталія Поп, «Міс РГФ 2012», – «того часу, коли ще долар був по 8». Вона разом з дівчатами із ФІФ на кілька хвилин перенеслася до одного з місцевих нічних клубів і взяла участь у конкурсі краси «Міс лапуля 2016».

«Хуст-Нарцис» вирішив запросити зіркового гостя не лише на КВН, а й на нову закарпатську телепрограму. Так, у «залі-студії» з’явився учасник «Голосу країни» Іван Пилипець.

«В комі» порадувала глядачів одразу двома незвичними персонажами – команді на допомогу прийшов колега-КВНівець Василь Шовак з Міжгір’я, а також песик Соньчик, домашній улюбленець однієї з учасниць. Останній здивував усіх не лише одягом та вмінням дефілювати сценою, а й… розмовами! Правда, озвучував його радіоведучий Дмитро Осіпов.

Гімназисти продовжили шкільну тематику і в останньому конкурсі. Їх родзинкою став вихід Світлани Іванівни Дутко, заступника директора гімназії із виховної роботи. «Зіркову гостю» одразу впізнали випускники цього навчального закладу, присутні в залі. Завершальним став вихід «Шари». Команда, не шкодуючи ні сил, ні коштів, запросила на сцену самого Брюса Вілліса! Правда, як з’ясувалося згодом, його закарпатського «двійника» – Костю із Сускова, ведучого радіо «Закарпаття».

Підсумовуючи гру, більшість членів журі дійшли до висновку, що друга частина КВНу їм сподобалася найбільше і що всі команди грали приблизно на одному рівні. Але переможці все ж знайшлися! Команда гімназії «ВУЗВ» посіла перше місце і вже може готуватися до фінальної гри. Вслід за нею розмістилися «Шара» та «Хуст-Нарцис».

Організатори запрошують усіх цінувальників хорошого гумору на другу гру півфіналу ЗЛ КВН, що відбудеться вже 13 травня. Тоді ж і вирішать, які команди змагатимуться у фіналі, а які виборюватимуть Кубок Закарпатської ліги КВН.

Катерина Хижняк,
фото Сергія Денисенка

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Сьогодні в Ужгороді завершується грандіозна виставка писанок
Наступний На Хустщині апробовують піскову терапію для малят дошкільного віку