Черга до мукачівських шкіл і дитсадків стане електронною


Електронні заяви, декларації

26 лютого в Мукачівській міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку, на розгляд якої винесли проекти регуляторних актів для надання дозволу комісією на оприлюднення для обговорення.

Зокрема, йдеться про такі документи: “Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та спеціалізованих шкіл м.Мукачево” та “Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів м.Мукачево”.

Проекти презентувала начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій.

Йдеться про європейський стандарт надання послуг – запис в садочки та школи міста через електронну систему. На сайті ради буде впроваджено розділ, де батьки, або особами, які їх замінюють, чи реєстратором ЦНАПу Мукачівської міської ради (за зверненням батьків) заповнюватиметься заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Прийом дітей до дитсадків здійснюватиметься керівником закладу відповідно до списків та поданих заяв реєстратором ЦНАПу.
Першочергово зараховуються до закладів освіти діти, сім’ї яких проживають на закріпленій до закладу території, повідомили в управлінні освіти Мукачева.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді пройшла V Міжнародна стоматологічна конференція
Наступний Про фінансові надходження та витрати УжНУ-2015