Дебреценський університет планує відкрити в інституті в Берегові ряд спеціальностей


Нарада в Закарпатському угорському інституті

У Закарпатському угорському інституті ім. Ф.Ракоці ІІ (ЗУІ), у співпраці з Дебреценським університетом, планується відкриття спеціальності «соціальна педагогіка». 21-го травня у ЗУІ на цю тему було проведено нараду.

На нараді були присутні д-р Пийтер Балінт, декан факультету з виховання дітей та курсів для дорослих Дебреценського університету, д-р Ержебет Гортка-Раков, керівник відділу соціальної педагогіки, д-р Дюла Фодор – заступник ректора ЗУІ, Єва Гуттерер та Ілдіка Ґреба, викладачі кафедри «Педагогіка та психологія».

Філія Дебреценського університету з базової підготовки з соціальної педагогіки почне працювати в ЗУІ з 2017-го року. Згідно з планом підготовки, тривалість навчання складатиме 7 семестрів, а студенти Берегівського інституту та Дебреценського університету матимуть правовідносини як із ЗУІ, так і з Дебреценським університетом. По закінченні навчання студенти отримають диплом рівня «BSc», повідомляє Каталін Поллоі в ЗУІ.

У разі акредитації нововведення, навчання буде пропонуватися в ЗУІ як не акредитована в Україні навчальна програма.

Дебреценський університет планує також запустити в ЗУІ навчання за спеціальністями «сестринська справа», «інженер інформаційних технологій» та «економічна інформатика».


Нагадаємо: якщо вищий навчальний заклад не пройшов в Україні акредитацію за певними спеціальностями, то він не зможе видавати дипломів державного зразка з цих спеціальностей.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Депутат Європарламенту прочитав лекцію студентам Ужгородського університету
Наступний Рейтинг вишів ТОП-200 Україна 2016 року