День відкритих дверей в МДУ (фоторепортаж)


МДУ май файноє

«МДУ май файноє!!!» – саме під цим девізом відбувся День відкритих  дверей в Мукачівському державному університеті для випускників шкіл м. Мукачево.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор Мукачівського державного університету доктор психологічних наук, професор, почесний працівник освіти України Тетяна Щербан, яка розповіла про Мукачівський державний університет та наголосила, що на сьогодні в МДУ створено всі умови для якісної підготовки фахівців за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Виступає ректорка МДУ Тетяна Щербан

На зустріч була запрошена начальник управління освіти Мукачівської міської ради Катерина Кришинець-Андялошій, яка наголосила, що для міста надзвичайно важливим є факт функціонування вищого навчального закладу в місті над Латорицею, що дозволяє створити замкнутий цикл підготовки фахівців для потреб регіону.

З інформацією про особливості вступу до МДУ у 2016 році виступила відповідальний секретар Приймальної комісії МДУ Лариса Медвідь.

День відкритих дверей у Мукачівському державному університеті

Про спеціальності університету, за якими проводиться підготовка фахівців розповіли декани факультетів – Маріанна Стегней (декан факультету економіки, управління та інженерії), Алла Моргун (декан гуманітарного факультету), Тетяна Лужанська (декан факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу) і Олена Добош (заступних декана педагогічного факультету). Вони зазначили, що важливою складовою студентського життя не лише навчання, а й студентське дозвілля. Активне студентське життя дозволяє кожному студенту реалізувати себе та знайти нове хобі (при МДУ функціонують театральна студія, школа моделей, команда КВН «Безумная молодежь», проводяться благодійні акції, флешмоби тощо).

Гудаки в Мукачівському університеті

Перед гостями та випускниками шкіл виступили актори театральної  студії МДУ, гурти «Верховинці» та «Уйко Шоні», а також студенти МДУ Анатолій Рябінін та Аліна Поляк.

Виступ команди КВН в МДУСвоїми враженнями про навчання у Мукачівському державному університеті поділилися студенти – учасники команди КВН «Весёлая молодёжь», які своїм виступом створили теплу невимушену атмосферу та показали «особливості» студентського життя, повідомили в Мукачівському державному університеті.

Гудаки в Мукачівському університеті

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На філфаку УжНУ відзначили Шевченківські дні
Наступний В Ужгороді відбулася конференція, присвячена Степанові Жупанину