Департамент освіти і науки ОДА провів нараду освітніх керівників області


Закарпатська ОДА

У середу, 26 жовтня 2016 року, департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено нараду керівників місцевих органів управління освітою з окремих питань діяльності освітньої галузі області.

Зокрема, Ганна Іванівна Сопкова наголосила на черговому аналізі якості надання освітніх послуг та ще раз звернула увагу на альтернативу – створення НВК для вирішення проблеми закладів, де кількість дітей менше 25 осіб. Також було зауважено на доцільності функціонування в межах одного населеного пункту кількох закладів ІІІ ступеня при невиконанні норми щодо наповнюваності класів.

Під час наради обговорили питання навчання в одну зміну та організації й забезпечення харчування у загальноосвітніх навчальних закладах.

Крім того, йшлося про заходи з покращення матеріально-технічної бази закладів освіти; поставку та монтаж шкільних меблів, виконання у повному обсязі робіт по монтажу НКК, отриманих за рахунок коштів обласного бюджету.

Ганна Іванівна особливу увагу присутніх звернула на проблему закупівлі підручників для учнів 4 та 7 класів й наголосила на негайному її вирішенні.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1340-р проаналізовано придбання шкільних автобусів для загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості. Наразі вже 15 автобусів виконують рейси з перевезення учнів. До кінця 2016 року заплановано придбати ще 11 шкільних автобусів.

Серед іншого мова йшла про затверджені МОН України Умови прийому до вищих навчальних закладів та реєстрацію особистих електронних кабінетів абітурієнтів, яка розпочнеться 29 червня 2017 року.

Також було озвучено одне із найважливіших питань порядку денного: створення та відкриття додаткових груп у дошкільних навчальних закладах області та кількість місць у них.

Під час наради Райхель Й.А., начальник служби технічного нагляду за будівництвом та капітальним ремонтом, звернув увагу на розпорядження обласної державної адміністрації від 25.10.2016 № 510 „Про забезпечення стабільного опалювального періоду 2016-2017 року” та пропозиції до переліку найважливіших будов (об’єктів) до інвестиційного розділу Програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік.

За підсумками наради керівникам місцевих органів управління освітою було дано ряд доручень з окремих вищезгаданих питань, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгородському музучилищі прочитав лекцію професор академії ім. Чайковського
Наступний В Ужгороді розпочався всеукраїнський етап турніру юних правознавців